Ünlü, “Belediye Başkanı Kendi Görevini Yapacak, Şov Yapmayacak!” « İzmit Pusula Gazetesi

2 Aralık 2023 - 19:02

Ünlü, “Belediye Başkanı Kendi Görevini Yapacak, Şov Yapmayacak!”

Yürüyüş Yolu’nda açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, ““Fatma hanım içimizde gezsin bir şey yapmasına gerek yok tarzındaki söylemlerde bulunan CHP’li arkadaşlarımız var. Bir belediye başkanı kendi görevini yapacak, şov yapmayacak.” dedi

Ünlü, “Belediye Başkanı Kendi Görevini Yapacak, Şov Yapmayacak!”
Son Güncelleme :

18 Eylül 2019 - 21:11

MHP İl teşkilatı saha çalışmalarına devam ediyor. Teşkilat mensupları muhtarları ve STK’ları ziyarette bulunuyor. İzmit’in çeşitli mahallelerine gerçekleştirilecek ziyaretler öncesi MHP İl Başkanı Aydın Ünlü Yürüyüş Yolu üzerinde gazetecilere açıklamalarda bulundu. Basın açıklamasına MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, MHP Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın, MHP’li belediye meclis üyeleri, MHP il yöneticileri ve partililer katıldı.

“ŞOV YAPAN BİR BELEDİYE BAŞKANI”
Basın açıklamasına konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bugün İzmit ilçe teşkilatımızla birlikte muhtarlarımızı ziyaret edeceğiz. Biz İzmit’in iyi yönetilmediğini söylüyoruz. 6 ay dolmak üzere. İzmit’in problemleri devam ediyor. Şov yapan bir belediye başkanıyla İzmit artık yüz yüze. Bugün muhtarlarımızı da dinleyeceğiz. Muhtarlarımızın bizlere ilettiği sorunları kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

“BELEDİYE YÖNETİMİ PROBLEM ÇÖZSÜN”
Ünlü sözlerini, “Fatma hanım içimizde gezsin bir şey yapmasına gerek yok tarzındaki söylemlerde bulunan CHP’li arkadaşlarımız var. Bir belediye başkanı kendi görevini yapacak, şov yapmayacak. Belediye başkanı 2020 yılında sahada olan, esnafın problemlerini çözen bir belediye yönetimi istiyoruz. Biz vatandaşın hizmet istediği yerde olan bir siyasi partiyiz. MHP’li meclis üyeleri vatandaşı dinliyor ve çözüm aşamasında müdahil oluyor. Biz yapıcı muhalefet yapmaya devam edeceğiz” ifadeleriyle sonlandırdı.

YORUM YAP