Ünlü AK Gençlere teşekkür etti « İzmit Pusula Gazetesi

10 Haziran 2023 - 00:42

Ünlü AK Gençlere teşekkür etti

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü AK Parti İl Gençlik Kolları kongresinde AK Partili gençlerin MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye teşekkür pankartı açmasından dolayı, AK Gençlere teşekkür etti

Ünlü AK Gençlere teşekkür etti
Son Güncelleme :

30 Ocak 2018 - 20:28

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında kent ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ünlü basın açıklamasında, “Zeytin Dalı operasyonunun 11. Günündeyiz. Burseya tepesi hainlerden kurtarıldı. Teröristler can havliyle kaçmaktadırlar. Mehmetçik inanmış bir şekilde mücadele vermektedir. Bu operasyondan rahatsız olan çevreler bellidir. Hele bir ana muhalefet vardır ki bu hepsinden beterdir.  CHP korkuya kapılmaktadır. CHP, PKK’ile yatmış, YPG ile kalkmıştır. Lafa gelince Atatürk’ün partisiyiz derler. Oysa CHP Genel başkanının sözlerine bakarsak Milli Mücadeleyle bunların en ufak bir ilgisi bulunmamaktadır” dedi

 

“TÜRK TABİPLER BİRLİĞİNE NE OLUYOR?”

“Türk Tabipler Birliğine ne oluyor?” diyen MHP İl Bakanı Aydın Ünlü, “Terörle mücadeleye sıra gelince ayağa kalkarlar. Meğer, PKK, PYD ve YPG nasıl da her yere yuvalanmış. Merak ediyoruz haini bu kadar bol olan bir millet var mı acaba. Türk Milleti bu sefilleri affetmeyecektir” değerlendirmesinde bulundu.

 

TÜRK METAL’İ TEBRİK ETTİ

Ünlü sözlerini, “Türk Metal Sendikasının imzaladığı sözleşmenin yüzde 26 gibi bir rakamla sonlanması bizleri sevindirmiştir. İşçiler  en az 510, en fazla 930 TL zam almışlardır. En az 2 bin 700 tl, ortalama 3 bin 500 TL olacaktır. Devlet sıcak yüzünü artık vatandaşa gösterecektir demiştik. Devlet bugün 850 bin işçisini kadroya alıyor. Bu bir ilktir, başarıdır. Türk Metal Sen Genel Başkanına ve Türk Metal Sen Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız’ı tebrik ediyorum. Türk işçisi daha iyi şeylere layıktır. Türkiye Cumhuriyeti güçlü bir devlettir. Devletinize güvenin” ifadeleriyle sürdürdü.

 

AK GENÇLERE TEŞEKKÜR ETTİ

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü geçtiğimiz hafta sonu Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirilen il gençlik kolları kongresinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi öven bir pankart  açmasını değerlendirerek, “Cumhurbaşkanının Kocaeli’deki programında genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli’ye yönelik pankart açan AK Gençlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

GEBZE PROGRAMINI AÇIKLADI

Yarın Gebze’de bir dizi program gerçekleştireceklerini belirten Ünlü, “ Servisçiler derneği, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Pazarcılar Odası, İlgili Gayrimenkul, Gebze Kooperatif, Gebze Terminali Yönetimi ziyaret edilecektir” diye konuştu.

YORUM YAP