“Ülkenin bekası için aynı yolda yürüyoruz” « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 09:05

“Ülkenin bekası için aynı yolda yürüyoruz”

MHP ve BBP teşkilatlarını ziyaret eden Söğüt, “Güç birliği yaparak uyum içerisinde çalışacağız” dedi

“Ülkenin bekası için aynı yolda yürüyoruz”
Son Güncelleme :

15 Ocak 2019 - 19:29

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, hafta sonu adaylığının açıklanması sonrasında saha çalışmalarını hızlandırdı. Şener Söğüt, SKM programları kapsamında İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve SKM Başkanı Fehmi Öztürk ile birlikte MHP ve BBP İlçe Teşkilatlarına ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak MHP İlçe Teşkilatı’na giden heyeti, İlçe Başkanı Zeki Gürsu karşıladı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette konuşan İlçe Başkanı Zeki Gürsu, Şener Söğüt’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

HALKIMIZ CEVABI VERECEKTİR

Ziyaretinde Cumhur İttifakı birlikteliğinin önemine değinen Söğüt, “Bu birliktelik ülkenin ve milletin bekası için önemli” mesajı verdi. Söğüt, “Bir tarafta ülkenin, milletin, devletin bekası konusunda birlikte yol yürüyen Cumhur İttifakı, diğer tarafta ise terör örgütünün sözcülüğünü yapan partinin de içlerinde olduğu aşikar olan zillet ittifakı. Milletimiz 24 Haziran’da olduğu gibi onlara en güzel cevabı 31 Mart’ta sandıkta verecektir” dedi. Ziyarette ayrıca seçim süresince birlikte gerçekleştirilecek olan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu

 

MEMNUNİYETİ DİLE GETİRDİ

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt ve beraberindeki heyet daha sonra Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ramazan Kurtaran ve yönetimini, ziyaret etti. Söğüt, kısa süre önce gerçekleştirilen kongre ile başkanlığa seçilen Ramazan Kurtaran’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletirken, Kurtaran’da ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

YORUM YAP