“Suyu güzel olan yerin ekmeği de güzel olur” « İzmit Pusula Gazetesi

22 Mayıs 2024 - 23:34

“Suyu güzel olan yerin ekmeği de güzel olur”

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Fırıncılar Odası yönetimi ile kahvaltı da buluşarak esnafın istek ve önerilerini dinledi

“Suyu güzel olan yerin ekmeği de güzel olur”
Son Güncelleme :

16 Şubat 2019 - 23:45

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı ve yönetimi ile kahvaltıda buluşarak, esnafın istek ve önerilerini dinledi. Oda binasında gerçekleşen programda başkan adayı Gönül’e AK Parti İzmit İlçe Kadın Kollar Başkanı Betül Yazıcı da eşlik etti. Fırıncılar esnafı ile sohbet eden AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “İzmit’in suyu güzel. Suyu güzel olan yerin ekmeği de güzel olur. İzmitimizin ekmeği, simidi bambaşka lezzette onun için sizleri yürekten kutluyorum” dedi.

GURUR DUYULACAK BİR İZMİT
“Biz milletimizin terazisine inanıyor ve güveniyoruz” diyerek sözlerine başlayan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Bir yere ait olmak için o yeri sevmek gerekir. O yerin taşını, toprağını, denizini, martısını, sokağını, caddesini ve en önemlisi de insanını sevmek gerekir. Bizler İzmit’i ve İzmit insanını çok seviyoruz. Her bir vatandaşımızın İzmitliyim ve İzmit’te yaşıyorum demesinden gurur duyacağı bir İzmit hayali ile yola çıkıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımızla, sanayicimizle, işçimizle, çiftçimizle, engellimizle hep birlikte şehrin yönetimine katkı sunacağız” şeklinde konuştu.

HİÇBİR FEDAKARLIKTAN KAÇINMAYACAĞIZ
Konuşmasına devam eden başkan adayı Gönül, “İzmit’in suyu güzel. Suyu güzel yerin ekmeği de güzel olur. İzmitimizin ekmeği, simidi bambaşka lezzette onun için sizleri yürekten kutluyorum. Bizlerde daha güzel bir İzmit için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız.  7/24 çözüm odaklı çalışacağız. İzmit Belediyesi olarak şehre katkı sunmak isteyen meslek odaları, dernekler, kamu kurumları ve Büyükşehir belediyemizle beraber projeler yaparak gençlere istihdam sağlayacağız.  Tahir Hocamız ile beraber İzmit’i gelecek vizyonuna taşımak için ne gerekiyorsa yapacağız. Biz istiyoruz ki İzmit kazansın. Bu iş memleket işi, bu iş gönül işi, bu iş Sibel Gönül işi” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP