Siyasi partilerin bayramlaşma programı belli oldu « İzmit Pusula Gazetesi

19 Nisan 2024 - 02:43

Siyasi partilerin bayramlaşma programı belli oldu

Ramazan Bayramı’nda geleneksel hale gelen siyasi partilerin bayramlaşma programları belli oldu

Siyasi partilerin bayramlaşma programı belli oldu
Son Güncelleme :

01 Haziran 2019 - 20:55

Kocaeli Kent Konseyi geleneksel hale gelen Kent Bayramlaşması programını bu yıl Ramazan Bayramı’nın 1’inci günü saat 14.00’te Antikkapı Restoran’da gerçekleştirecek. Öte yandan siyasi partiler kendi bayramlaşma programlarını da belirledi.

 

AK PARTİ İLK GÜN

Yıllardır bayramlaşmalarını ilk gün gerçekleştiren AK Parti il teşkilatı geleneği bozmadı. Bayramın 1’inci günü 12.00’de İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in ev sahipliği yapacağı bayramlaşma törenine milletvekilleri, teşkilat yöneticileri, ilçe başkanları ve çok sayıda partilinin katılması bekleniyor. İl Binası önünde gerçekleştirilecek bayramlaşma sonrası ise AK Partililer Kent Bayramlaşması için Antikkapı Restoran’a geçecek.

 

MHP 2’NCİ GÜN

İlk gün Kent Bayramlaşması’na katılacak olan MHP İl Teşkilatı bayramın 2’nci günü 14.30’da, Yenicuma Cami yanında yer alan Aynalı Pastane önünde bayramlaşmasını gerçekleştirecek. MHP’nin bayramlaşma törenine çok sayıda partilinin katılması bekleniyor.

 

CHP 1’İNCİ GÜN

CHP İl Örgütü de Ramazan Bayramı için her yıl geleneksel olarak ilçe örgütlerinde gerçekleştirdiği bayramlaşma programlarını da açıkladı. Programa göre tüm ilçe örgütlerinde bayramın 1’inci günü olan 4 Haziran tarihinde bayramlaşma programlarını gerçekleştirilecek. Öte yandan CHP, Kent Bayramlaşması’na da katılacak.

 

İYİ PARTİ 2’NCİ GÜN

İYİ Parti Kocaeli İl Teşkilatı da bayramın 2’nci günü saat 13.00’te il binasında teşkilatıyla bayramlaşacak. İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız da bayramın 1’inci günü gerçekleştirilecek Kent Bayramlaşması programına katılacak.

YORUM YAP