Sibel Gönül, İzmit’te görev yapmış eski belediye başkanları ile bir araya geldi « İzmit Pusula Gazetesi

2 Aralık 2023 - 17:38

Sibel Gönül, İzmit’te görev yapmış eski belediye başkanları ile bir araya geldi

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, İzmit’te görev yapmış eski belediye başkanları ile bir araya geldi

Sibel Gönül, İzmit’te görev yapmış eski belediye başkanları ile bir araya geldi
Son Güncelleme :

03 Şubat 2019 - 14:05

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, geçmiş dönemlerde İzmit’te görev yapmış eski belediye başkanlarıyla buluştu. Emex Otel’de gerçekleşen buluşmaya İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ile birlikte; eski başkanlar Halil Vehbi Yenice, İhsan Sarıca, Sabri Gökbudak, İskender Ataş, Mürsel Ok, Ali Kahraman ve Abdullah Köktürk de katıldı.

 

HER ZAMAN BU VEFAYI GÖSTERECEĞİZ

Seçim gündemine ilişkin istişarelerin gerçekleştirildiği toplantıda konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Şimdiye kadar İzmit için taş üstüne taş koymuş, alın teri dökmüş tüm başkanlarımın nasihatlerini aldım. Her zaman bu vefayı gösterme gayretinde olacağım” dedi.

 

“BİRLİKTE GELECEĞİ KONUŞTUK”

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Bu akşam, geçmişten günümüze İzmit’imize hizmet etmiş, değer katmış belediye başkanlarımızla bir araya geldik. Hem geçmişi yad ettik, hem de geleceği konuştuk. Bizleri kırmayıp davetimize katılan tüm belediye başkanlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Bir seçim süreci yaşıyoruz. Bu sürecin öncelikli olarak İzmit ve Kocaeli için hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

 

“SİZLERLE BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Gönül, “Şimdiye kadar İzmit için taş üstüne taş koymuş, alın teri dökmüş tüm başkanlarımın nasihatlerini aldım. Her zaman bu vefayı gösterme gayretinde olacağım. Sağ olsun birçok belediye başkanı arkadaşım hasta olmasına rağmen beni kırmayarak davetime katılım gösterdiler. Aramızdan ayrılan ağabeylerimizi rahmetle anıyorum. Hayatta olan belediye başkanı arkadaşlarımıza da Allah’tan uzun ömürler diliyorum. Bizler de siz değerli ağabeylerim gibi hizmet üretme niyetiyle yola çıktık” dedi.

YORUM YAP