‘Seçim sürecinde en rahat parti biziz’ « İzmit Pusula Gazetesi

14 Nisan 2024 - 12:08

‘Seçim sürecinde en rahat parti biziz’

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Malumunuz gündem yoğun ve hareketli, ama bu yoğunlukta seçim sathı mahallinde en rahat olan parti biziz” dedi

‘Seçim sürecinde en rahat parti biziz’
Son Güncelleme :

02 Mayıs 2018 - 1:38

‘Seçim sürecinde en rahat parti biziz’MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü il binasında yaptığı haftalık basın toplantısında kent gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayarak sözlerine başlayan Ünlü, “Bugün 1 Mayıs, ben de bir işçi olarak, tüm emekçi kardeşlerimin emek ve dayanışma gününü kutlayarak sözlerime başlamak istiyorum. Değerli arkadaşlar, MHP Kocaeli İl Teşkilatı olarak çalışmalarımız kesintisiz bir şekilde devamı etmektedir” dedi.

DURUŞUMUZ NET

Devamında Ünlü, “Malumunuz gündem yoğun ve hareketli, ama bu yoğunlukta seçim sathı mahallinde en rahat olan parti biziz. Çünkü duruşumuz net, ne diyeceğimiz, ne dediğimiz dün de belliydi bugün de belli. Ne dediğimiz ve ne yapacağımız seçimden öncede belliydi bugün de belli. Bir yandan çalışmalarımızı planlı bir şekilde sürdürürken diğer yandan oradan oraya savrulan ve ne yapacağını şaşırmış durumda olan muhalefet partilerini de ibretle izliyoruz. Milletin gönlüne çatıdan bacadan girmeye çalışanları hayretle takip ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

VATANDAŞIN YÜKÜNÜ ALACAK

Sözlerini sürdüren Ünlü, “Evdeki hesabı çarşıdaki hesaba tutturamayanların düştüğü komik durumu hep birlikte gördük ve bir kez daha MHP aziz Türk Milletinin teminatı olarak yeni bir döneme emin adımlarla yürüyor. Dün Sayın Başbakanın açıkladığı ve adeta reform niteliğinde olan kararlar tüm toplumu sevindirdi. Vatandaşın yükünü alacak olan bu kararlar, işçiyi, memuru, yaşlıyı, genci, esnafı, emekliyi herkesi sevindirdi. Biz de MHP olarak tüm vatandaşlarımızı sevindiren ve hayatını kolaylaştıracak olan bu kararı destekliyoruz” dedi.

 

28 MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ VAR

Son olarak Ünlü, “Aziz milletimizin 24 Haziranda çatı baca siyaseti yapanların karşısında Cumhur ittifakını ziyadesiyle güçlendirerek iş başına getirmesiyle Türkiye daha da güçlenecek ve emin adımlarla geleceğe yürüyecektir. Bu süreçte bizler de çalışmalarımızı daha da hızlandırarak seçim sürecinde hemşerilerimize ulaşarak cumhur ittifakını anlatacağız. Cumhur ittifakı millet aklıdır diyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı. Gazetecilerin milletvekili aday adaylarını sorduğu Ünlü, şu ana kadar 28 milletvekili aday adaylığı başvurusu aldıklarını, genel merkeze yapılan başvurularla birlikte sayının 50’yi bulacağını söyledi.

YORUM YAP