Mustafa Kocaman’dan aday adaylarına ziyaret « İzmit Pusula Gazetesi

8 Aralık 2023 - 22:56

Mustafa Kocaman’dan aday adaylarına ziyaret

Kartepe Belediye Başkan adayı Av. Mustafa Kocaman, belediye başkanı Hüseyin Üzülmez ile aday adaylarından Sevim Balaban ve Murat Yıldız’ı ziyaret etti.

Mustafa Kocaman’dan aday adaylarına ziyaret
Son Güncelleme :

17 Ocak 2019 - 19:31

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Av. Mustafa Kocaman, seçim çalışmalarına hızlı başladı. Başkan adayı Kocaman, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık yılmaz, İlçe SKM Başkanı Niyazi Aydın ile birlikte Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ardından Kartepe Belediye Başkanlığı için aday adaylığı müracatı olan Sevim Balaban ve Murat Yıldız’ı işyerlerinde ziyaret etti.

HER ZAMAN BİR ARADAYIZ
Başkan adayı Mustafa Kocaman, Meclis Üyesi Sevim Balaban ve Murat Yıldız’a yaptığı ziyarette “Kartepemiz için çok değerli isimler belediyem başkan aday adayı oldu. Hepsi bizim için bir değerdir. Herkesin görüşünü alarak daha güzel bir Kartepe için çalışacağız. Belediye başkan adaylarımız ile her zaman bir aradayız. Onların görüş ve önerileri bizlere güç vermektedir” dedi.

ESNAFLARIMIZIN GÖRÜŞÜ ÇOK ÖNEMLİ
Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Başkan adayı Kocaman, Rahmiye ve İstasyon Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Kocaman “Kartepemizde faaliyet gösteren esnaflarımıza yapmış olduğumuz ziyaretlerimizde hem hayırlı işler temennisinde bulunurken, istişare ettik. Esnaflarımızın düşünceleri bizler için çok önemlidir. İlçemizin kalkınması esnaflarımızın her zaman bir arada olmasıyla mümkün olacağını biliyoruz. Vatandaşlarımızı ziyaretlerinde gönüllere ulaşıyoruz. Bizlere gösterilen teveccüh memnun etmektedir” açıklamasında bulundu.

YORUM YAP