“Müsaade Etmeyecek, Ret Edeceğiz” « İzmit Pusula Gazetesi

8 Aralık 2023 - 22:12

“Müsaade Etmeyecek, Ret Edeceğiz”

İzmit Belediyesinin 1 Ekim’de gerçekleştirilecek meclis toplantısının 12’inci gündem maddesi olan üç mahalleye içki ruhsatı izni verilmesi talebine MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü sert çıktı. Ünlü, “MHP olarak meclis üyelerimiz ne yapılması gerekiyorsa gerekeni yapacak. Buna asla müsaade etmeyecek, ret edeceğiz” dedi.

“Müsaade Etmeyecek, Ret Edeceğiz”
Son Güncelleme :

28 Eylül 2019 - 22:19

İzmit Belediyesi’nin Ekim ayı meclis toplantısının 12’inci gündem maddesi üç mahalleye içki ruhsatı düzenlemesine MHP’den sert tepki geldi. MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “MHP olarak meclis üyelerimiz ne yapılması gerekiyorsa gerekeni yapacak. Buna asla müsaade etmeyecek, ret edeceğiz” ifadelerini kullandı.

ÜNLÜ’DEN İÇKİ RUHSATINA TEPKİ!
MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, yürüyüş yolunda MHP İzmit ilçeye katılan 72 gence MHP rozeti taktı. İl Başkanı Aydın Ünlü, 1 Ekim günü gerçekleştirilecek meclis toplantısının 12’inci gündem maddesi olan içki ruhsatına dikkat çekti.

AKLINDA NE VAR BİZ BİLİYORUZ
“Ayın birinde İzmit meclisine içkili ruhsat izni meclisin gündeme gelecek. Ömerağa gibi seçkin bölgelere içkili ruhsat verilmesi gündeme gelecek. Sayın başkanın aklında ne var biz biliyoruz”

İZMİT KUTUPLAŞMAYACAK!
“Volkan Konak’ı hangi zihniyet getirdiyse, devlet düşmanı Kardelen Başak’ı hangi zihniyet getirdiyse inanın bana üç mahalleye içki ruhsatı vermeyi getiren aynı zihniyettir. Vatandaşı bölmek adına bu hamleler yapılmamaktadır ama İzmit kutuplaşmayacak. MHP olarak meclis üyelerimizle ne yapılması gerekiyorsa yapacağız. İzmit, İzmitten yönetilecektir”

YORUM YAP