“Millete karşı hesap yapanlar, başarılı olamayacak” « İzmit Pusula Gazetesi

25 Haziran 2024 - 04:37

“Millete karşı hesap yapanlar, başarılı olamayacak”

Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman ve MHP İlçe Başkanı Murat Kalender bir araya geldi. Cumhur İttifakı’nın Kartepe’de kazanacağını belirten Kocaman, “Millete karşı hesap yapanlar asla başarılı olamazlar” ifadelerini kullandı

“Millete karşı hesap yapanlar, başarılı olamayacak”
Son Güncelleme :

06 Şubat 2019 - 13:54

AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kocaman, beraberinde AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve İlçe SKM Başkanı Niyazi Aydın ve MHP Kartepe İlçe Başkanı Murat Kalender ile birlikte MHP Kartepe İlçe yöneticilerinden İsa Çelik tarafından düzenlenen programa katıldı.

 

GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE ÇIKACAĞIZ

Programda konuşan MHP İlçe Başkanı Kalender “Milletimizin umudu Cumhur İttifakı’dır. Türkiye’nin geleceğini inşa edecek mimar da Cumhur İttifakı’dır. Cumhur İttifakı’nın, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile aynı şekilde 31 Mart mahalli idareler seçimlerinden güçlü bir şekilde çıkacağız. Kartepe’de Cumhur İttifakı çok uyumlu bir şekilde devam etmektedir” şeklinde konuştu.

 

CUMHUR İTTİFAKI BAŞARILI OLACAK

Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, “Cumhur İttifakı ülkemizin ve milletimizin beka mücadelesinin en önemli dayanak noktalarından biridir. Zira bu malum ittifakın içerisinde vatanseverliğe karşı, milliyetperverliğe karşı ne ararsanız var. 2053 ve 2071 vizyonlarımız, aynı zamanda Cumhur İttifakı’nın menzilinin ifadesidir. Biz ülkenin ve milletin geleceği için yaptığımız ittifakı, inşallah sonraki nesillere de miras olarak bırakacağız” dedi.

YORUM YAP