MHP’ye “Gönül’den” Teşekkür!!! « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 09:06

MHP’ye “Gönül’den” Teşekkür!!!

MHP’ye “Gönül’den” Teşekkür!!!
Son Güncelleme :

18 Ocak 2019 - 19:07

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ile Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü’yü ziyaret etti. Ziyarette Cumhur İttifakı’nın Kocaeli’yi 13-0 kazanacağı vurgulandı

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette Sibel Gönül’e İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve AK Partili yöneticiler eşlik etti. MHP İl başkanlığında bugün gerçekleşen ziyarette Gönül’ü MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, İl Başkan Yardımcısı Sami Acıkök ve il yöneticileri ağırladı.

 

GÖNÜL’DEN MHP’YE TEŞEKKÜR

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’yü ziyaret eden AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Cumhurittifakını bağlılığımızı bir kere daha ifade etmek istiyoruz. Önümüzdeki seçimin hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. MHP teşkilatlarına şimdiden yapacakları çalışmalara çok çok teşekkür ederim. Hep birlikte olacağız. Cumhur İttifakı’na bağlılığımızı bir kere daha ifade ediyoruz” açıklamasında bulundu.

 

CUMHUR İTTİFAKI’NA EN BÜYÜK DESTEK KOCAELİ’DEN

İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül’ün ardından açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, “Cumhurbaşkanımızın ziyaretine katıldığınız için teşekkür ederiz. Cumhur İttifakı olarak en güçlü destek Kocaeli’den olacak buna eminim. Şimdiden her şey için teşekkürler” dedi.

 

NEVZAT DOĞAN, “BURASI BİZİM DE PARTİMİZ OLDU”

İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül’ü her ziyaretinde destekleyen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Gönül birliği yaptığımız, memleket meselesi yaptığımız konular var tabi ki daha sık görüşeceğiz. Artık burası da bizim partimiz gibi oldu. 10 yılın ardından Sibel hanıma teslim edeceğiz inşallah bayrağı. Sibel Hanım bizden daha yukarılara götürecek buna gönülden inanıyorum. Zaten reisimizin ‘Başkan’ diye hitap ettiği bir adayımız var. MHP ile her zaman Cumhur İttifakı olarak birlikte çalıştık ve bundan sonra da böyle olmayacak. İzmit eski İzmit değil. Karşımızdaki ittifakı Cumhur İttifakı karşısında zaten çok geride, bize yakışan bu çizgimizi sürdürmek olacak” açıklamasında bulundu.

 

BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZI MECLİS ÜYESİ ADAYI YAPTIK

Cumhur ittifakının ruhuna inandıklarını her ortamda dile getiren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bu anlamda Kızılcahamam kampında da Devlet Bahçeli’den teşekkür almış bir il teşkilatıyız. Kocaeli’de MHP’nin adayı yok, AK Partili arkadaşlarımız aday ve biz Cumhur İttifakı olarak adaylarımızı destekleyeceğiz. Bizlere düşen Sibel Gönül’e 31 Mart akşamı farkla kazandırmak. 2014 Belediye Başkan Adayı Dr. Ayhan Arpacı’yı bugün İzmit’ten meclis üyesi adayı olarak koyuyorsam bu Cumhur İttifakına verdiğimiz değerdir.

 

İZMİT’İ BERABER YÖNETECEĞİZ

Artık İzmit’i beraber yöneteceğiz. MHP kendine özgü saha programlarında kendi gücünü gösterecektik. Her zaman fitne fesat çıkacaktık, ben inanıyorum ki tecrübeli yöneticiler olarak bu fitnenin fesatın her zaman karşısında olacağım. Zillet İttifakı Kocaeli’de hüsrana uğrayacak. Bu ittifakı ne HDPliler ne de bunlarla ittifak yapan CHPliler başaramayacak. Nevzat Doğan’ın Sibel Gönül’ün yanında gezerek desteklemesi de bu sürecin samimiyetini göstermektedir” açıklamalarında bulundu.

YORUM YAP