MHP Körfez Kadın Kolları Emine Babuccu’ya emanet « İzmit Pusula Gazetesi

8 Aralık 2023 - 22:19

MHP Körfez Kadın Kolları Emine Babuccu’ya emanet

Kurulduğu günden beri Adalet ve Kalkınma Partisi’nde çalışan ve iki sene önce bu partiden istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçen ve son seçimlerde MHP’den Körfez Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Emine Babuccu, Körfez MHP Kadın Kolları Başkanlığı görevine atandı

MHP Körfez Kadın Kolları Emine Babuccu’ya emanet
Son Güncelleme :

17 Eylül 2019 - 21:22

Emine Babuccu, görevi Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu’dan aldı. Bir önceki Kadın Kolları Başkanı Özlem Zağlı, işlerinin yoğunluğundan dolayı Kadın Kolları Başkanlığı vazifesinden ayrılmak zorunda kaldığı bildirildi. Zeki Gürsu, önceki başkan Özlem Zağlı’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiğini, güzel hizmetlere imza attığını, ancak işlerinin yoğunluğundan dolayı başkanlıktan ayrıldığını söyledi. Yeni göreve gelen Emine Babuccu ise kendisine bu görevi verenleri asla mahçup etmeyeceğini, kısa bir süre içinde yeni yönetimi oluşturarak görev dağılımı yapacağını belirtti.

ÜLKÜCÜ BERABERLİK
Babuccu; ” Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in izinde; Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin yanında ve emrinde, ülkücü genlik ile birlik ve beraberlik içinde yürüyerek; zorlu günleri aşacağız; ülkemiz ve milletimiz için, gece-gündüz demeden çalışacağız. Allah Türk Milleti’ni korusun. Ne Mutlu Türküm Diyene’ dedi.

YORUM YAP