MHP İzmit’te acil yerel seçim toplantısı « İzmit Pusula Gazetesi

4 Ekim 2023 - 05:57

MHP İzmit’te acil yerel seçim toplantısı

MHP İzmit’te acil yerel seçim toplantısı
Son Güncelleme :

23 Aralık 2017 - 22:41

Geçtiğimiz akşam MHP İzmit İlçe yönetimi MHP Genel merkezinden gelen ve tüm parti teşkilatlarına yerel seçimlere hazırlık talimatı içeren genelge üzerine İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz başkanlığında acil olarak toplandı

Yapılan toplantıda genelge titizlikle gözden geçirilerek alınacak aksiyonlar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Sonrasında söz alan MHP İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz: “ Kıymetli yönetim kurulu üyelerim, genelgede görüldüğü üzere genel merkezimiz 2019 mahalli idareler seçimleri için şimdiden harekete geçilmesi talimatını vermiş, başarıya gidecek yol ve yöntemler konusunda bilgilendirmelerde bulunmuştur. Özellikle şu ibare çok dikkat çekicidir.  “Önümüzdeki mahalli idareler seçimleri iktidar yolunun açılabilmesi için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple Milliyetçi Hareket Partisinin her kademesinin bu seçimlerde başarı hedefine kilitlenmesi gerekmektedir.”

 

HEDEF EN AZ 1500 ÜYE

Genelgede detaylarında verilen seçim yazılımı ile ilgili altyapımız hazırdır. Sadece sisteme online entegre olacağız. 13 Ocak üye katılım programında hedef en az 1500 yeni üye Malumunuz biz MHP İzmit İlçe teşkilatı olarak zaten aylar önceden çalışmalarımıza başladık. Başarılı ve ses getiren bir seçim tatbikatı gerçekleştirdik. Mahalle başkanlarımızı atadık. Şimdi sırada ne var?  13 Ocak 2018 Cumartesi günü Sabancı Kültür merkezinde yapılacak üye katılım programımız var. En az 1500 yeni üyemize MHP rozeti takacağız. Herkes bu program için üzerine düşeni yapsın. Devir MHP devri arkadaşlar. Bilge liderimizin Dr. Devlet Bahçeli’nin peşine takıldık iktidara yürüyoruz. Allah’ın izni ve bizim gayretimizle zafere ulaşacağız” dedi.

YORUM YAP