MHP GÖLCÜK OLARAK SEÇİME HAZIRIZ « İzmit Pusula Gazetesi

21 Şubat 2024 - 19:45

MHP GÖLCÜK OLARAK SEÇİME HAZIRIZ

MHP GÖLCÜK OLARAK SEÇİME HAZIRIZ
Son Güncelleme :

30 Mart 2018 - 23:19

Başkan Çakır’dan önemli açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Bilal Çakır, iktidar partisinin meclise sunduğu 18 kurumdan Türk ve Türkiye isimlerinin çıkarılması önergesini değerlendirerek, önemli açıklamalarda bulundu.

“Kurumlardan Türk ve Türkiye ibarelerinin kaldırılması yanlış”

Başkan Çakır, iktidar partisi tarafından meclise sunulan 18 kurum isminden Türk ve Türkiye ibarelerinin kaldırılması önergesini şu sözlerle değerlendirdi: “Bizler Türk isminin kaldırılmasını yanlış buluyoruz. Ama bu isimler altında ihanet yapılıyorsa bu daha da yanlış olur. İktidar partisi isimleri kaldıracağına ülkesine ihanet eden kurumları kaldırsa daha iyi olur. İsimlerden Türk ve Türkiye ibarelerini kaldırmak doğru değildir. Türk demeyip de ne diyeceğiz” dedi.

Gölcük’e hayat verecek projeleri hayata geçireceğiz

Ülkemizin seçimlere hazır olup olmadığı konusunda düşüncelerini ifade eden Başkan Çakır, şu sözleri dile getirdi: “Ülkemiz artık seçim sathına girmektedir. Yerel seçimler 2019 Mart ayında gerçekleştirilecek. Genel Seçimler de Kasım 2019’da yapılacak. MHP Gölcük olarak seçimlere hazırız. Bu süreçte MHP Gölcük’le ilgili olarak sorunlar projelendirilecek. 3 kamuoyu araştırması yapacağız. Genel sorunlar, Belediye’den memnun musunuz? gibi sorular vatandaşlara yöneltilecek. Bizler seçime oldukça hazırız. Halkımız bunu böyle bilsin. MHP iktidarında sorunların çözüme kavuştuğu, hayal edilen Gölcük’ü halkımıza taahhüt ediyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM YAP