MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün “Bıyık’a destek olacağız” « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 04:29

MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün “Bıyık’a destek olacağız”

Başkan adayı Bıyık, “Yapacağımız çalışmalarla Cumhur İttifakı’nın oyunu yüzde 60 bandından yukarı çekmekle mükellefiz. AK Parti ve MHP kadroları bu konuda tecrübeli” dedi.

MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün “Bıyık’a destek olacağız”
Son Güncelleme :

03 Şubat 2019 - 19:31

Darıca’da uyumlu çalışmasıyla dikkat çeken Cumhur İttifakı, sahada da birlikte çalışmaya başladı. Cumhur İttifakı’nı oluşturan AK Parti ve MHP, ilk istişare toplantısında bir araya geldi. MHP Nenehatun Mahalle Teşkilatı’nda gerçekleşen toplantıya AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, MHP Darıca SKM Başkanı Hasan Yeniay ve AK Parti Darıca SKM Başkanı Feramuz Sağlam ile birlikte AK Parti ve MHP’liler katıldı. Buluşmada konuşan ve Darıca’da Cumhur İttifakı adına belirledikleri oy hedeflerine değinen Bıyık, Yapacağımız çalışmalarla Cumhur İttifakı’nın oyunu yüzde 60 bandından yukarı çekmekle mükellefiz. 31 Mart gecesine kadar var gücümüzle çalışacağımızın sözünü veriyorum” ifadelerine yer verdi.

MUZAFFER BIYIK’A DESTEK OLACAĞIZ
Birlik beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda açılış konuşmasını yapan MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, MHP’nin Darıca Belediye Başkanı Adayının Muzaffer Bıyık olduğunu vurgulayarak destek istedi ve şöyle konuştu: “Türkmen Beyi Dr. Devlet Bahçeli ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde alınan kararlara teşkilatlar olarak harfiyen uyacağız. Liderimizin sözünü yerde bırakmayacağız, Darıca’da Belediye Başkan Adayımız AK Partili Muzaffer Bıyık’tır. Belediye de Cumhur İttifak’ımızın adayı Bıyık’a oy vereceğiz.. Teşkilatçılar ve ülkücüler olarak liderlerimizin aldığı kararların sonuna kadar arkasında duracağız.”

BU YOLDA BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ
Daha sonra AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, “Bundan sonra inşallah el ele, gönül gönüle Nenehatun’dan başlayarak, Darıca’da Cumhur İttifakı olarak ilçenin altını üstüne getireceğiz. Genel başkanlarımızın belirlemiş olduğu, devletin bekası, kırmızıçizgimiz dediği yolda hep birlikte yürüyeceğiz. Ülkücü kardeşlerimizin desteğiyle inşallah Cumhur İttifakı’nın adayını da belediye başkanı olarak belirleyeceğiz. Ben bütün yol ve dava arkadaşlarıma inanıyor ve güveniyorum. Bu birlik ve beraberliğimiz bizi zafere ulaştıracak” dedi.

BEKAYI SAVUNAN İNSANLARIZ
Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık ise yaptığı konuşmada MHP teşkilatlarına teşekkür ederek “Sahaya çıktığımız günden beri, MHP ve AK Parti ilçe başkanımızla süreci birlikte yürütüyoruz. Cumhur İttifakı’nın mayasına uygun süreç yaşatacağız. Allah nasip ederse 5 yıl boyunca Darıca’yı sizlerle beraber yöneteceğiz. Darıca’nın geleceğini hep beraber şekillendireceğiz. Ben Cumhur İttifakı’na gönülden bağlı bir kardeşinizim. Mesele memleket meselesiyse gerisi teferruattır. Cumhur İttifakı’nın özünde devletin bekası ve memleket meselesi vardır” dedi.

HEDEFİMİZ YÜZDE 60’I GEÇMEK
AK Parti ve MHP bu konuda tecrübelidir” diyerek ilçedeki oy hedeflerini belirten Bıyık,  “sahada sizlerle programlar yaparak beraber çalışacağız. Sahada olmaktan ve çalışmaktan asla yılmayacağız. 24 Haziran’da yapılan seçimlerde ittifakımızın oyu 58, 59 bandındaydı. Yapacağımız çalışmalarla Cumhur İttifakı’nın oyunu yüzde 60 bandından yukarı çekmekle mükellefiz. 31 Mart gecesine kadar var gücümüzle çalışacağımızın sözünü veriyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP