Meral Akşener Denizli’de partisinin düzenlediği mitinge katıldı « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 03:07

Meral Akşener Denizli’de partisinin düzenlediği mitinge katıldı

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, partisinin Denizli’de düzenlediği mitinge katıldı.

Meral Akşener Denizli’de partisinin düzenlediği mitinge katıldı
Son Güncelleme :

27 Mayıs 2018 - 18:33

Meral Akşener konuşmalarına, yoğun yağış nedeniyle geç kalmasından ötürü özür dileyerek başladı.

Denizli mitinginden satır başları şöyle;

“Bu yola beni siz çıkardınız. Eğer aday ol dediğinizde aday olmasaymışım, eğer parti kur dediğinizde kurmasaymışız, bugün seçimlerde nasıl bir tabloyla karşı karşıya olacağımızı görecektik. Ben milletimin ferasetine güvendim Allah bizi mahçup etmesin”

“TÜLBENT MÜZESİ AÇACAĞIM”

Meral Akşener, vatandaşların uzattığı tülbentleri toplayarak bunlarla müze kuracağını açıkladı. Akşener, “Bunlar ne biliyor musunuz? Bunlar tülbent bunlar yemeni bunlar çeyiz sandığından çıkan kadının umutlarını hayalleri… Cumhurbaşkanı olduğumda topladığım bu tülbentlerle müze açacağım.”

“Dolar 4,70 olmuş Ekonomi bakanı buralıydı değil mi? Yuh sesleri Dedinizki Denizliye bela olmasın milletin başına bela olsun. Sanayi şehrinden gelmiş adam dolar döviz ne işe yarar diyor. Yahu ahmak demek ahmak değil…”

“Burada fabrikalar çökerken her şeyin dolarla yapıldığı ülkede Ekonomi Bakanı çıkıyor diyor dolarla bizim işimiz yok”

“Sayın Erdoğan yorgun bir şoför, kafası direksiyona küt küt düşüyor. Yorgun bir şoförün arabasına biner misiniz? Ehliyetsiz bir şoförün arabasına biner misiniz?”

“Sarayın ekranları yerine milletimin kalbi sarayın ekeranları yerine gençlerin yüreği… Medyanın koltuklarına oturacfapıma Denizlinin kalabalığına gelirim hasbihal ederim daha iyi”

YORUM YAP