Manavlardan, Bahçeli’ye Teşekkür! « İzmit Pusula Gazetesi

24 Mayıs 2024 - 06:52

Manavlardan, Bahçeli’ye Teşekkür!

Kocaeli’de manavlar MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’den aday listelerine manav aday koyduğu için Devlet Bahçeli’ye teşekkür ettiklerini iletmesi istedi. İl Başkanı Ünlü ise, “Bunlar yoğurt yapar, biz yeriz” diyenlere bir mesaj verme şansınız var. 24 Haziran seçimlerinde bu şansı iyi değerlendirin” dedi

Manavlardan, Bahçeli’ye Teşekkür!
Son Güncelleme :

09 Haziran 2018 - 19:29

Kocaeli’nde manavların siyaset üstü bizim adayımız dedikleri Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili adayı Alperen Şakacı, manavların yoğun olarak yaşadığı Tavşantepe ve Bekirdere bölgelerinde yoğun destekle karşılandı. İftar sonrası düzenlenen saha çalışma programına MHP Kocaeli Milletvekili Adayları Saffet Sancaklı, İbrahim İnanç Çakıroğlu, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve partililer katılım sağladı.

 

MANAVLARDAN BAHÇELİ’YE TEŞEKKÜR

Tavşantepe ve Bekirdere bölgesi mahalle sakinleri Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’den MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Kocaeli Milletvekili listesine manav aday koyduğu için teşekkürlerini iletmesini istedi. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise “Biliyorum ki manavlar hiçbir zaman makam ve mevki beklemeden hep ülkem ve devletim demiştir. Birileri manavların sandıkta ki tercih haklarına ambargo koyduklarını sanıyor. Manavlar kendilerine değer vereni bilir, kendi evladına sahip çıkar. Buyurun Alperen Şakacı sizin evladınız. Ve ben inanıyorum ki sahip çıkacaksınız” ifadelerini kullandı.

 

MANAVLAR KENDİ GELECEĞİNİ BELİRLEYECEK

“24 Haziran seçimleri Kocaeli siyasetinde yerel dinamikler noktasında önemli bir fişeği ateşleyecek. Bu fişek manavlardır. Bu zamana kadar “Bunlar yoğurt yapar, biz yeriz” diyenlere bir mesaj verme şansınız var.  24 Haziran seçimlerinde bu şansı iyi değerlendirin ki, Kocaeli siyaseti bu kent ve manav gerçeğini bir daha görmezden gelemesin. En önemlisi ise Cumhur ittifakını yalnız bırakmayın. Biz her gittiğimiz yerde Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek topluyoruz. Zor bir dönemden geçiyoruz. Sizlerden ricamız Cumhur İttifakını ihmal etmeyin”

 

MANAVLAR NE KADAR Kİ DİYENLERE CEVAP VERELİM

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Alperen Şakacı ise, “Hep kendi aramızda konuşurken bir temsilcimizin olmamasından dolayı sitem ettik. Ben sizlere sizden biri olarak sesleniyorum. Allah nasip etti bugün karşınızda milletvekili adayı olarak geldim. Ve sizlerin desteğine ihtiyacım var. Gelin Kandıra ne kadar ki? Manavların gücü nedir diyenlere bu seçimde bir mesaj verelim. Hepinizden bir dostunuzu aramanızı özellikle rica ediyorum. Hepinizden vermiş olduğunuz destekten dolayı ayrıca teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

YORUM YAP