“LİDERİMİZ İŞARET FİŞEĞİNİ ATTI” « İzmit Pusula Gazetesi

21 Nisan 2024 - 01:23

“LİDERİMİZ İŞARET FİŞEĞİNİ ATTI”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 26 Ağustos 2018’de erken seçim yapılması yönündeki çağrısı için, “Malazgirt’in yıl dönümünde yeni bir zafer ruhu ile Cumhurbaşkanımızı seçmek için MHP Kocaeli İl Teşkilatı olarak biz hazırız” dedi

“LİDERİMİZ İŞARET FİŞEĞİNİ ATTI”
Son Güncelleme :

17 Nisan 2018 - 21:38

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın açıklamasında kent ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ünlü basın açıklamasında, “MHP Kocaeli il teşkilatı olarak çalışmalarımız sürüyor. Gündem hızlı bir şekilde değişiyor. CHP OHAL sürecinde vatandaşın üzerinde baskı varmışçasına provokatif söylemlerde ve eylemlerde bulunmaktadır. Anti demokratik süreç yaşıyorsak nasıl eylem yapabiliyorlar. CHP’liler Sekapark’a giderek otursunlar. OHAL ilanının amacı hukuk devletine olan tehdidi ortadan kaldırmak için gereken adımları atmaktır. FETÖ denen fosseptik sızıntısı başta olmak üzere tüm şer odaklarının tasfiyesi için OHAL, atılacak adımları hızlandırır” dedi.

 

“FETÖ’YE UMUT BAĞLAMIŞLARDI”

CHP’nin tavrına yönelik eleştirilerine devam eden Ünlü, “OHAL oldu da ekmek karneye mi bağlandı. OHAL oldu da CHP eylem mi yapamadı. Hayatımızda bir aksaklık mı oldu. CHP’nin hali hal değildir. Kendilerine çeki düzen vermelidirler. Huzura ve barışa katkı vermeliler. Bizim kalbimiz Türklük için çarpar. HDP –CHP- İP mutabakatı vardır. Varsın CHP’liler çimen çalı siyaseti yapsın, Pensilvanya’ya el sallasın. Zeytin Dalı’na karşı güç birliği yaptılar. FETÖ’ye umut bağlamışlardı” şeklinde konuştu.

 

“LİDERİMİZ İŞARET FİŞEĞİNİ ATTI”

“Bugün genel başkanımız seçim için işaret fişeğini atmıştır” diyen Ünlü, “Bizim için sürpriz olmadı. Biz MHP olarak Milli mecburiyetten dolayı seçimlerin erkene çekilmesinden yanayız. 26 Ağustos’un Malazgirt’in yıl dönümünde yeni bir zafer ruhu ile Cumhurbaşkanımızı seçmek için MHP Kocaeli İl Teşkilatı olarak biz hazırız” dedi.

YORUM YAP