KSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu: 5 yıldızlı hizmet veriyoruz. « İzmit Pusula Gazetesi

14 Nisan 2024 - 11:18

KSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu: 5 yıldızlı hizmet veriyoruz.

KSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu: 5 yıldızlı hizmet veriyoruz.
Son Güncelleme :

30 Mart 2018 - 22:54

Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Koceli Sanayi Odası’nın ‘kalite ve müşteri odaklı’ bir hizmet anlayışını benimsediğini ifade ederek, “Bağımsız denetime açık olan hizmet kalitemizi bir kez daha tescilleyen TOBB Akreditasyon Belgemiz  Ankara’da düzenlenen bir törenle yenilendi.” dedi.

Kocaeli Sanayi Odası’nın (EFQM Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı) Kalite Ödülü’nü kazanan tek oda olduğunu hatırlatan Başkan Zeytinoğlu; Kocaeli Sanayi Odası’nın, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ifadesiyle “Londra, Paris ve Berlin’deki oda ve borsaların hizmet kalitesi seviyesinde” olduğunu belirterek “Biz de onlar gibi 5 yıldızlı hizmet veriyoruz.” dedi.

Ekonomik büyümede ve iş dünyasının desteklenmesinde oda ve borsaların öneminin giderek arttığına dikkat çeken Ayhan Zeytinoğlu; odaların hizmet kalitesinin artırılmasının da zorunlu olduğuna dikkat çekerek; “KSO, TOBB’dan 2002’de aldığı akreditasyon belgesi ile kalitesini tescillemiş, bürokrasiden uzak, şeffaf ve sorumlu bir yönetim anlayışı ile güçlü kontrol mekanizmalarına sahip olarak hizmet kalitesini giderek arttırmıştır.” şeklinde konuştu.

Kocaeli Sanayi Odası’nın ‘mükemmel’ düzeyde akreditasyona sahip olduğuna dikkat çeken Ayhan Zeytinoğlu: “Kocaeli Sanayi Odası açık stratejik hedefleri, profesyonel yönetim anlayışı üyelerinin haklarını korumaya, bölge iş dünyasına hizmet etmeye odaklanmıştır.” dedi.

TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında başarılı çalışmalarını devam ettiren ve 2002 yılından beri akredite olan KSO, Ankara’da TOBB Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle akreditasyon sertifikasını aldı. Törene  Gümrük ve Ticaret Başkanı Bülent Tüfenkci, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Oda ve Borsaların temsilcilerinin yanı sıra, KSO Genel Sekreteri Memet B. Turabi,  Genel Sekreter Yardımcısı Elif Bilgisu, Kalite ve Çevre Uzmanı Aynur Hacıfettahoğlu, İK Uzmanı Aydın Kılınç, İletişim Hizmetleri Sorumlusu Sema Altın hazır bulundu.

EN ÇOK KAZANANLAR

EN ÇOK KAYBEDENLER

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

YORUM YAP

DÖVİZ KURU

BIST100
DOLAR
EURO
BITCOIN
ÇEYREK ALTIN
GRAM ALTIN