“KRİPTO DAMAR İMHA EDİLMELİ” « İzmit Pusula Gazetesi

4 Mart 2024 - 19:25

“KRİPTO DAMAR İMHA EDİLMELİ”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık basın açıklamasında kurumlarda bulunan kripto FETÖ’cülerin temizlenmesini belirterek OHAL’in sona ermesini isteyen CHP’yi eleştirdi

“KRİPTO DAMAR İMHA EDİLMELİ”
Son Güncelleme :

10 Nisan 2018 - 23:55

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık basın açıklamasında kent ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ünlü basın açıklamasında, “Çalışmalarımız kesintisiz devam ediyor. Türk Polis teşkilatının 173. Yıl dönümünü kutluyoruz. Geçtiğimiz akşam il yöneticilerimizle karakolları ziyaret ettik. Türkiye güçlü bir ülkedir. FETÖ gibi terörist unsurlar temizlenene kadar mücadele devam edecektir. FETÖ’nün kripto damarı faal ve aktiftir. Sosyal medya zeminleri başta olmak üzere onu bunu FETÖ’cü gösteren, karalama kim varsa biliniz ki bunlar kripto FETÖ’cülerdir. Bunlara azami olarak dikkat etmek zorundayız. Bu hastalıklı tiplerin kimlerle sorunu varsa kötülemeye, suçlamaya, özellikle FETÖ’cü göstermeye çalışmaları Pensilvanya’nın ekmeğine yağ sürmektedir” dedi.

 

“KRİPTO DAMAR İMHA EDİLMELİ”

“FETÖ ile mücadele ediyorum bahanesiyle, gerçek FETÖ’cüleri arkalayan, insan onuruna kara çalan namertler mücadelenin önündeki en büyük engeldirler” diyen Ünlü, “ FETÖ’nün kripto damarının imhası kaçınılmaz ihtiyaçtır. FETÖ’cülerle daha planlı bir mücadele tertip edilmelidir. FETÖ yıllar boyunca devlet ve toplumla iç içe geçmiştir. Bu çok bariz bir gerçektir. Örgütün kurumlardan kazınarak yok edilmesi tek seçenektir. Başka türlüsü mümkün değildir. OHAL kalksın diyen sorumsuz zihniyetlerdir. Tehdit geçmedi ki OHAL’e son verelim. Başta CHP olmak üzere OHAL’e karşı gelenler öncelikle Türk Milleti’nin beka meselesini kavramak gibi dertleri olmayan maksatlı çevrelerdir. Bu şartlar altında OHAL’e karşı gelmek akıl tutulmasıdır” diye konuştu.

 

“CUMHUR İTTİFAKINI SÜRDÜRECEĞİZ”

CHP’ye yönelik eleştirilerini eleştirini sıralayan Ünlü, “Bunların Kentimizde de yansımalarını görmekteyiz. Bir hanımefendi gerilim siyaseti yapıyor. Bunu tasvip etmemekteyiz. Cumhur ittifakı adına tüm gücümüzle çalışacağız. 2019’un Mart’ında yapılacak mahalli seçimlerde hassas bir süreci takip edeceğiz.  Tabii ki biz MHP olarak müstakil irademizle kendi teşkilatımızla ve adaylarımızla sahada olacağız fakat bunu yaparken asıl hedeften sapmayacağız. AK Parti ile son derece olgun, düzeyli, uzlaşmaya dayalı olan ittifak hukukunu milletvekili seçimlerine kadar sürdüreceğiz. Sığ çıkar hesaplarıyla hareket etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

 

ODALARI ZİYARET EDECEK

Geçtiğimiz hafta tamamlanan sanayi ve ticaret odası seçimlerinin ardından oluşan yönetimlere tebriklerini ileterek önümüzdeki hafta odaları ziyaret edeceklerini ifade eden Ünlü, “Gebzespor’u da gösterdiği başarıdan dolayı tebrik ediyorum” ifadeleriyle basın açıklamasını tamamladı.

YORUM YAP