“Körfez’i birlikte geleceğe taşıyacağız” « İzmit Pusula Gazetesi

18 Haziran 2024 - 02:18

“Körfez’i birlikte geleceğe taşıyacağız”

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, “Bu ülkenin şahlanışı ve yükselişi sizlerle olacak” dediği gençlik kolları üyeleriyle bir araya geldi

“Körfez’i birlikte geleceğe taşıyacağız”
Son Güncelleme :

17 Ocak 2019 - 20:21

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve yönetim kurulunun konuğu olarak haftalık ilçe yönetim kurulu toplantısına katıldı. Ziyarete ayrıca İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve İlçe SKM Başkanı Fehmi Öztürk de katıldı. Gençlerle tek tek selamlaşan ve kendilerine özellikle seçim sürecinde büyük görevler düştüğünü belirten Başkan Adayı Şener Söğüt, “Sizlerin enerjisi bizlere güç, kuvvet olacak. Her seçimde bu teşkilatın dinamosu olan gençlerimiz ile birlikte önce 31 Mart’ta zaferi kazanacağız daha sonra da Körfez’i birlikte geleceğe taşımak adına adımlar atacağız” dedi.

 

ENERJİNİZ BİZİM EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ

“Gençler, şahlanışımız ve yükselişimizsiniz” diyen Söğüt, “AK Parti, gençlerimizin enerjiisi ile buralara geldi. Cumhurbaşkanımızın da altını çizdiği gibi, size güvenen AK Parti, yarınların modern Türkiyesini gençler ile oluşturacak. Türkiye’de gençlere bizim kadar güvenen başka bir parti yoktur. Gençlerin seçme yaşını seçilme yaşının eşitlenmesi, mecliste yer almasının önünün açılması da bunun en güzel örneğidir” ifadelerini kullandı.

 

SİZLERLE HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Körfez’i geleceğe taşımak adına gençlerin fikirlerinin kendisi için her zaman önemli ve değerli olacağını belirten Başkan Adayı Şener Söğüt, “Doğruyu sizinle beraber tartışıp hayata geçireceğiz. Gençlik insanın hayatta sadece bir defa ele geçirebildiği bir fırsattır. Lütfen bu fırsatı çok iyi değerlendirin. Sizin umutlarınız, hayalleriniz bizim en büyük güç kaynağımızdır” ifadelerini kullandı. AK Parti Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak da Başkan Şener Söğüt’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

YORUM YAP