Kocaeli Kitap Fuarı’nda KOTO’ya tebrik ve teşekkür « İzmit Pusula Gazetesi

2 Mart 2024 - 10:42

Kocaeli Kitap Fuarı’nda KOTO’ya tebrik ve teşekkür

Kocaeli protokolü, 10 Kocaeli Kitap Fuarı’na ‘Kitap Sevginize Ortak Oluyoruz’ kampanyasıyla katılan ve 1.500 öğrenciyi kitapla buluşturan Kocaeli Ticaret Odası’nın standını ziyaret ederek tebrik ve teşekkür etti

Kocaeli Kitap Fuarı’nda  KOTO’ya tebrik ve teşekkür
Son Güncelleme :

10 Mayıs 2018 - 15:04

KOTO’YA YOĞUN İLGİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından  düzenlenen 10. Kocaeli Kitap Fuarı, 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü kapılarını açtı. Her yıl Kocaeli Kitap Fuarı’na özel kampanyalar düzenleyen Kocaeli Ticaret Odası, bu yıl özellikle kitaba ulaşmakta güçlük çeken öğrenciler için düzenlediği ‘Kitap Sevginize Ortak Oluyoruz’ isimli kampanyayla fuarda yoğun ilgi gördü.

STANDI ZİYARET ETTİLER

1.500 öğrenciye indirimli kitap kuponu hediye eden KOTO’nun standını ziyaret eden Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve beraberindeki il protokolü, Kocaeli Ticaret Odası’nı tebrik ederek, yarınlarımıza yaptığı yatırım dolayısıyla da teşekkür etti. Kocaeli Ticaret Odası Genel Sekreteri Mert Anlıpak, KOTO standında il protokolüne Oda’nın projeleri ve çalışmalarıyla ilgili bilgi aktardı.

KOTO’NUN YENİ YAYINLARI FUARDA

Kocaeli Ticaret Odası sadece kitap kampanyasıyla değil, yayın içerikleriyle de fuarın dikkat çeken stantları arasında yer alıyor. Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi C Salonu 50 No’lu stantta fuar ziyaretçilerini ağırlayan Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli’nin gerek sosyal gerek ekonomik hayata yönelik verilerini içeren 2018 yılı yeni yayınlarını burada Kocaelililerin ilgisine sunuyor.

YORUM YAP