Kareteciler gösteri yaptı « İzmit Pusula Gazetesi

10 Aralık 2023 - 01:00

Kareteciler gösteri yaptı

İzmit Belediyespor Karete Takımı, “Mavi Yeşil Sokak” etkinlikleri kapsamında İzmit Belediye Meydanı’nda görsel bir şov gerçekleştirdi.

Kareteciler gösteri yaptı
Son Güncelleme :

14 Eylül 2019 - 1:36

İzmit Belediyespor Karete Takımı “Mavi Yeşil Sokak” etkinlikleri kapsamında İzmit Belediye Meydanı’nda 60 karete sporcusuyla görsel bir şov gerçekleştirdi. Karete takımı hocaları Timur Doğan ve Hüseyin Karal’ın komutlarıyla gerçekleşen ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gösteriyi İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediyespor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya ve İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa’da izledi. Gösteri sonunda İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediyesi Karete Takımı Hocası Timur Doğan’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

İZMİT BELEDİYESİ’Nİ EN ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ

Gösteriyle ilgili konuşan İzmit Belediyesi Karete Takımı Hocası Timur Doğan, “İlk defa belediye önünde görsel bir şov gerçekleştirdik.  60 kişiden oluşan takımımızda Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonları bulunuyor.  Gelecek turnuvalarda da İzmit Belediyesi’ni en şekilde temsil etmek istiyoruz. Bu sebeple İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

GENÇ SPORCULARDAN BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

Genç sporculardan Esma Hatun Tamyüksel ise, “Belediye önünde gerçekleşen bu organizasyondan dolayı çok memnun kaldım” dedi. Bir diğer genç sporcu Hamim Muhammed Tamyüksel ise, “Çok güzel bir etkinlik gerçekleşti. Sporumuzun İzmit’te tanınması adına çok mutlu oldum. Desteklerinden dolayı İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

YORUM YAP