Karaosmanoğlu ve Sezer muhtarlarla buluştu « İzmit Pusula Gazetesi

3 Aralık 2023 - 10:05

Karaosmanoğlu ve Sezer muhtarlarla buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer ile birlikte Gölcük’ün muhtarları ile bir araya geldi

Karaosmanoğlu ve Sezer muhtarlarla buluştu
Son Güncelleme :

14 Şubat 2019 - 21:10

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer ile birlikte Gölcük’ün muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Başkanı Çetin Seymen, Muhtarlar Derneği Gölcük Şube Başkanı Bilge Saral ve çok sayıda muhtar katıldı.

 

İSTİŞARE HALİNDE OLACAĞIZ

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Çetin Seymen, “Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim. Sizlere adayımızı tanıştırıp, her zaman yan yana omuz omuz olacağımızı göstermek istedik. Muhtarlarımız bizim için çok değerli. Yapılacak seçimde seçilecek tüm muhtarlarımızla birlikte bu Gölcük’ü yönetmeye devam edeceğiz. Sizlerle her zaman istişare halinde olacağız” dedi.

 

SARAL TEŞEKKÜR ETTİ

Seymen’den sonra sözü alan Muhtarlar Derneği Gölcük Şube Başkanı Bilge Saral ise yaptığı konuşmada, “Muhtarlar olarak bize karşı gösterilen ilgiden çok memnunuz. Yeni dönemde aynı ilişkilerin üstüne konularak devam edilmesi tek dileğimiz. Öyle olacağını düşünüyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Gölcük Belediye Başkanımız bize hep destek oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyor, yeni adaylarımıza başarılar diliyoruz” dedi.

 

15 YILDIR BİRLİKTE YÖNETTİK

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ise yaptığı konuşmada, “Sabahta muhtarlarımızla birlikteydik. Eriklitepe Tabiat Parkı’nda aylık toplantımızı gerçekleştirdik. Bizim birlikteliğimiz 15 yıldır başarıyla devam ediyor. Her zaman muhtarlarımızla iç içe olduk, sorunların sıkıntıların üstesinden birlikte geldik. Yeni dönemde bu ilişkileri Ali Yıldırım kardeşimde arttırarak devam ettirecektir” dedi.

 

GÖZÜMÜZ, KULAĞIMIZ OLACAKSINIZ

Ellibeş sonrasında sözü alan Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer’de konuşmasında, “Siz muhtarlarımızla bir araya gelmek beni ziyadesi ile mutlu etti. Sizler yerel yönetimlerin en önemli paydaşlarısınız. Gölcük’ü de hep beraber yönetmeye, geliştirmeye ve güzelleştirmeye beraber devam edeceğiz. Sizler bizim mahallelerde gözümüz kulağımız olacaksınız” ifadelerini kullandı.

 

MUHTARLARA BAŞARILAR DİLEDİ

Son konuşmayı Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu gerçekleştirdi. Karaosmanoğlu, “Garipleri, yetimleri ve ihtiyaç sahiplerini koruyun, kollayın. Devletimizin her türlü imkânı vardır. Gerçek muhtaçlarımızı en iyi şekilde sizler bilirsiniz. Kurumlarımızdaki sorumlu birimlerimiz de sizin emrinizdedir. İmkânı olmayan hasta vatandaşlarımızı tedavi ettirmede muhtarlarımız aracı ve vesile olsun. Hizmetin en güzeli yapmaya çalıştığınızı biliyorum. Önümüzdeki yerel seçimlerde muhtarlarımıza başarılar diliyorum. Rabbim sizlere sağlık ve sıhhat versin” diye konuştu.

YORUM YAP