Kara saplanan aracı İzmit Belediyesi kurtardı « İzmit Pusula Gazetesi

1 Mart 2024 - 13:19

Kara saplanan aracı İzmit Belediyesi kurtardı

Kar yağışının başladığı ilk günden beri İzmit’in yollarını büyük bir mücadele vererek açık tutan İzmit Belediyesi ekipleri, Ayazma Mahallesi’nde kara saplanan bir vatandaşın aracını kurtarırken, araç sahibi anında yardıma koşan ekiplere teşekkür etti

Kara saplanan aracı İzmit Belediyesi kurtardı
Son Güncelleme :

16 Şubat 2021 - 12:44

Kar yağışının başladığı ilk günden beri İzmit’in yollarını açık tutan İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşların yaşadığı zorluklara da anında müdahale ediliyor. Burak isimli bir vatandaşın Ayazma Mahallesi’nde aracının kara saplanması sonucunda ekipler tuzlama ve kar küreme çalışmalarıyla vatandaşın yaşadığı mağduriyeti hızlıca gidererek kara saplanan aracı bulunduğu yerden kurtardı.
EMEK VE ÇABALAR İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
İzmit Belediyesi tarafından aracı kardan kurtarılan Burak Bey sosyal medya hesabından; “Evime gitmek için çıktığım yolda don ve buz engeliyle karşı karşıya kaldım. Aracım kontrolümden çıkıp yan dönünce fen işlerinden yardım istedim. Tuzlama ve kazımadan sonra yoluma devam ettim. Bu konuda destekleri için İzmit Belediyesine emek ve çabaları için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini paylaştı.

YORUM YAP