SON DAKİKA

İzmit Pusula Gazetesi
Güney Eralp

İzmit’in yeni cazibe merkezinin açılışına DP Milletvekili Cemal Enginyurt da katılacak

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, İzmit Belediyesinin hizmete açacağı İzmit Lavanta Parkı ve içerisinde yer alan Gülümse Kafe Lavantanın bugün gerçekleştirilecek açılışına katılacak

İzmit’in yeni cazibe merkezinin açılışına  DP Milletvekili Cemal Enginyurt da katılacak
Bu haber 05 Ağustos 2022 - 13:54 'de eklendi
İzmit Lavanta Parkı ve Gülümse Kafe Lavanta bugün saat 18.30’da gerçekleştirilecek törenle açılacak. İzmitlilere yeni bir sosyalleşme alanı olarak kazandırılan tesisin açılışına Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve CHP Parti Meclisi üyesi Gökhan Günaydın’ın ardından, Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un da katılım sağlayacağı açıklandı. Çok sayıda protokol üyesinin ve vatandaşın katılacağı program, dolu dolu etkinliklere sahne olacak.
İLK LAVANTA HASADI 
İzmit’in yeni cazibe merkezi olacak Lavanta Parkı’nın açılışında, parka dikilen lavantaların da ilk hasadı yapılacak. Çayırköy Mahallesi Korukent Caddesi No:19 adresindeki parkın açılışına katılmak isteyen vatandaşlar için Cumhuriyet Parkı’ndan saat 17.30’da, Çayırköy Mahallesi Gölkent Malazgirt meydanından ise saat 18.00’de servis kaldırılacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA