İzmit’in Genç Çınarları’ndan Mudanya Belediyesine ziyaret « İzmit Pusula Gazetesi

21 Şubat 2024 - 18:45

İzmit’in Genç Çınarları’ndan Mudanya Belediyesine ziyaret

İzmit Belediyesi ekipleri, vatandaşla daha hızlı iletişim kurulabilmesi için oluşturulan İzmit’in Genç Çınarları projesi kapsamında, Mudanya Belediyesi Zeytin Dalı projesini yerinde inceledi

İzmit’in Genç Çınarları’ndan Mudanya Belediyesine ziyaret
Son Güncelleme :

12 Şubat 2021 - 16:21

Belediye ile vatandaş arasında daha hızlı iletişim kurulabilmesi için İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet tarafından hayata geçirilmeye hazırlanan İzmit’in Genç Çınarları projesi kapsamında benzer uygulama içerisinden bulunan Mudanya Belediyesi ziyaret edildi. Bu kapsamda İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci ile 10 personel, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı makamında ziyaret etti.
“FATMA BAŞKAN ÇOK ÇALIŞKAN”
İzmitli konuklarını ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirten Hayri Türkyılmaz, “İzmit, ülkemizin en değerli yerlerinden birisi. İzmit’te böyle bir çalışma yapılaması son derece isabetli olacak. Bu konuda sizlerle fikir alışverişinde bulunarak İzmit Belediyesine katkı sunmak istiyoruz. Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet gerçekten çok çalışkan birisi. Kendisini uzun yıllardır tanıyorum ve çalışmalarını takdir ediyorum” ifadelerini kullandı.
UYGULAMAYI YERİNDE GÖRDÜLER
İzmit’in Genç Çınarları ekibi daha sonra Mudanya Belediyesinin adından başarıyla söz ettiren Zeytin Dalı ekibi ile bir araya geldi. İzmit Belediyesi ekipleri, Mudanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Çetin Usta ve Zeytin Dalı Koordinatörü Ebru Akaltun ile birlikte Mudanya sokaklarında yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Ziyaretin çok yararlı olduğunu belirten İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci, Mudanya Belediyesi ile iletişimin devam edeceğini söyledi.

YORUM YAP