İYİ Parti Gebze’den Emniyet Müdürlüğü’ne ziyaret « İzmit Pusula Gazetesi

1 Mart 2024 - 14:51

İYİ Parti Gebze’den Emniyet Müdürlüğü’ne ziyaret

İYİ Parti Gebze’den Emniyet Müdürlüğü’ne ziyaret
Son Güncelleme :

12 Nisan 2018 - 21:49

İYİ Parti Gebze İlçe yönetimi, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173’üncü kuruluş yıldönümünü nedeniyle Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.
POLİSİMİZ MİLLETİMİZİN GÜVEN KALESİDİR
İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur ve yönetim kurulu üyeleri Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173’üncü kuruluş yıldönümünü münasebetiyle Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.
Ziyarete son dakika sürprizi ile İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Emine Küçükali de katılarak Gebze ilçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memurlarını bu anlamlı günde yalnız bırakmadı.

Başbakan Binali Yıldırım’ın Gebze Teknoloji Üniversitesi’ndeki programından dolayı, ziyaret saatinde makamında olamayan Gebze İlçe Emniyet Müdürü Adnan Aksakal’ı temsilen Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polislere çiçek taktim eden İYİ Parti heyeti, bir süre sohbet ettikten sonra Emniyet’ten ayrıldı.

İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur, “Türk polisi tam 173 yaşında, milletimiz için çok büyük bir değer. Türk milleti her olayda muhakkak 155 numaralı telefonu çevirir, yangında, kazada, selde, felakette, hatta mutlu anında bile 155 numaralı telefonu arayarak, mutluluğunu polisimizle paylaşır.

Bu da demek oluyor ki, Türk polisi hafızalara kazınmış bir kurtarıcı, bir umuttur. Bu vesile ile geçmişten günümüze şehit olmuş bütün polisimizi rahmetle anıyor, gazi ve şu anda aktif görevini yapan polisimizin de gününü kutluyorum” dedi.

YORUM YAP