İnsanların yüreğine dokunarak yöneteceğiz « İzmit Pusula Gazetesi

17 Haziran 2024 - 13:15

İnsanların yüreğine dokunarak yöneteceğiz

Batı Trakya Türkleri Derneği Başkanı Lütfi Bodur ve dernek üyelerinin misafiri olan CHP İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet, “İnsanların yüreğine dokunarak yöneteceğiz”

İnsanların yüreğine dokunarak yöneteceğiz
Son Güncelleme :

06 Şubat 2019 - 0:14

Dernek binasında gerçekleşen ziyarete CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, Belediye Meclis Üyesi Hale Meriç, İl Yöneticisi Selim Yıldız, Harun Yıldızlı, Metin Düzgün, İzmit ilçe yöneticileri Dalistan Filiz, Mehmet Baştürk ve partililer katıldı.

HERKESE EŞİT HİZMET
Ziyarette konuşan CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, milletvekilliği süresince her yurttaşla iletişim kurmaya önem verdiğine dikkat çekerek, “İnsan insanın külüne muhtaç. Her yurttaşla ciddi bir iletişim kurmaya gayret ettim. Başkan olduğumda da herkese eşit hizmet etme sorumluluğumuz olacak. Kaynakları doğru ve adil kullanacağız. Bu kent marka değerini arttırarak daha yaşanabilir bir kent hâline gelecek. Vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek üzerine muhalefet ettim. Kent yönetiminde de Kandıra’nın Karamürsel’in Gebze'nin sorunları olduğunda hep o sorunlara Ankara’dan dikkat çektik. Elimizden geldiğince yardım etmeye seslerine ses olmaya çalıştık” dedi.

SORUNLAR KRONİK HALE GELDİ
Konuşmasına devam eden İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet, “Bu kentin kaynaklarına rağmen 15 yılda yaşadığımız bu kentin sorunlarının çözülmüş olması gerekiyordu. 7 vekil 13 belediye başkanı. Maddi kaynak derdi yok. Ama sorunlar kronik sorunlar olarak artarak devam ediyor. Türkiye’de Eskişehir örneği var. Bozkır alanı marka kent haline getirdiler. Bunun için ihtiyaç sadece çalışma, inanç ve kararlılık. Ama bu kentte öyle bir niyet göremiyoruz. Bu kent için birlikte kafa yorabilseydik daha güzel bir İzmit’te yaşıyor olurduk. Birbirimizi dinlemeye ihtiyacımız var. Vatandaşın sorununu çözeceksek, birbirimizi dinleyerek çözeceğiz. Kentimizi insanların yüreğine dokunarak yönetmek istiyoruz” açıklamasında bulundu. CHP İl Başkanı Sarıbay ise, “Fatma Hanımın döneminde İzmit’ine kadar değiştirebileceğini göreceksiniz. Yerel yönetimlerde oylarınızı daha sevecen insana kullanacağınıza inanıyorum” dedi.

YORUM YAP