İki adayı Buluşturan gece « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 04:13

İki adayı Buluşturan gece

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül ve CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet Ahlat gecesinde bir araya geldiler.

İki adayı Buluşturan gece
Son Güncelleme :

28 Şubat 2019 - 8:42

İzmit Öğretmen Evi’nde gerçekleşen programda başkan adayı Gönül’e, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İzmit Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve İzmit Belediyesi Meclis Üyesi adayları eşlik etti. Program kapsamında değerlendirmelerde bulunan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

BİTLİS’İN TARİH KOKAN İLÇESİ
Derneğin düzenlemiş olduğu geceye katılmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyduğunu ifade eden AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Hemşehri dernekleri kültürlerin geleneklerin nesilden nesile aktarılmasına önemlidir. O yüzden başta başkanımız olmak üzere dernek üyelerimize teşekkür ediyorum. Ahlat Bitlis’in tarih kokan bir ilçesidir. Yurdumuzun yedi bölgesinden gelerek, İzmitimiz de yaşayan vatandaşlarımız var. Ben her bir ilçemizin burada yaşamasından gurur duyacağı bir İzmit hayali ile yola çıktım. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın” ifadelerini kulland

YORUM YAP