Hürriyet, İzmit Ziraat Odası’nı İzmit Çarşısı hakkında bilgilendirdi « İzmit Pusula Gazetesi

2 Mart 2024 - 09:03

Hürriyet, İzmit Ziraat Odası’nı İzmit Çarşısı hakkında bilgilendirdi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Ziraat Odasını ziyaret ederek, 9 Şubat’ta açılışı gerçekleşecek olan İzmit Çarşısı hakkında detaylı bilgi verdi

Hürriyet, İzmit Ziraat Odası’nı İzmit Çarşısı hakkında bilgilendirdi
Son Güncelleme :

27 Ocak 2021 - 19:47

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, yerel kalkınma amacıyla hayata geçirilecek olan İzmit Çarşısı’nın tanıtımını yapmak üzere ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Başkan Hürriyet, Good4Trust işbirliği ile hayata geçecek olan, üreticilerin ücretsiz bir şekilde dükkân açarak ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırabileceği dijital platform İzmit Çarşısı hakkında bilgi vermek üzere İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan’ı ziyaret etti. Başkan Hürriyet’e Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut, Meclis Üyeleri Ertuğrul Malkoç ve Mehmet Baştürk ile Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç eşlik etti.
TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINA SATIŞ İMKÂNI
İzmit Çarşısı ile ilgili detayları paylaşan Başkan Hürriyet, “Üreticilerin ücretsiz bir şekilde dükkân açarak ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırabileceği İzmit Çarşısı ile ilgili bilgi veren Başkan Hürriyet, “Good4Trust ile işbirliği içerisinde hayata geçireceğimiz İzmit Çarşısı ile yerel kalkınmayı hedefliyoruz. Esnafımızın, üreticinin ürünlerini İstanbul’a veya başka bir kente bağlı kalmadan kendi aralarında satarak satın alabileceği bir sistem. Ayrıca Türkiye’nin dört bir yanına aynı gün teslimat noktasında da kargo şirketi ile görüşmelerimiz devam ediyor.
BAŞVURULARI 9 ŞUBAT’A KADAR ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Dükkân açmanın ücretsiz olduğu, kredi kartı kesintisinin olmadığı bir sistem. İzmit Belediyesi olarak kurumsal kimliğimizle vatandaşa güvence sağlamış olacağız. Pandemi süreci ile dijital platformdan alışverişin artması ve insanların organik ürüne yönelmesi bizi harekete geçirdi. Yerel kalkınma amacıyla hayata geçireceğiz proje için başvuruları 9 Şubat’a kadar almaya devam edeceğiz. İnanıyoruz ki uzun vadede, üreticiyi, esnafı, çiftçiyi ekonomik anlamda rahatlatacak bir proje olacak” şeklinde konuştu.

YORUM YAP