Hürriyet, cumartesi günü karşılanacak « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 04:30

Hürriyet, cumartesi günü karşılanacak

Hürriyet, cumartesi günü karşılanacak
Son Güncelleme :

21 Aralık 2018 - 16:19

Cumartesi günü ilimize gelecek olan CHP Kocaeli Milletvekili, İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, partililer tarafından Uzunçiftlik gişelerinde coşkuyla karşılanacak

CHP Parti Meclisi Toplantısı’nda Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in İzmit Belediye Başkan adayı olarak açıklanmasıyla birlikte partide heyecan daha da arttı. Mecliste yoğun mesai harcayan Hürriyet, 22 Aralık Cumartesi günü İzmit’e geliyor. CHP İzmit İlçe Örgütü de Hürriyet’e coşkulu bir karşılama hazırlıyor. İlçe Başkanı Hakan Çakar, karşılama töreni ve parti önündeki programa tüm İzmitlileri davet etti.

 

PROGRAMLA İLGİLİ BİLGİ VERDİ

İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar ve ilçe örgütü, Hürriyet’in programının belli olmasının ardından mahalle temsilcileri ile ilçe binasında bir araya geldi. Çakar, Hürriyet’in programıyla ilgili partililere bilgilendirme yaptı.

MAHALLELERİ DOLAŞACAK

Fatma Kaplan Hürriyet, 22 Aralık Cumartesi günü parti otobüsüyle İzmit’e gelecek. Hürriyet’e, bazı milletvekili arkadaşları da eşlik edecek. Saat 14.00’te Uzunçiftlik gişelerinde karşılanacak olan Hürriyet, buradan ilk olarak Alikahya’ya, oradan Yuvam Akarca’ya, ardından Yahya Kaptan’a ziyaretlerde bulunacak.

 

LEYLA ATAKAN’I ZİYARET EDECEK

Hürriyet, ikamet ettiği mahallesi Mehmet Ali Paşa’dan helallik isteyecek. Ardından Orduevi’nde otobüsten inecek ve kendi aracıyla Leyla Atakan’ın kabrine çıkacak. Saat 16.30’da İzmit İlçe binası önüne gelecek. Burada partililere ve vatandaşlara hitap ederek destek isteyecek.

YORUM YAP