Hakkınızı helal edin, hiçbirinizi kırmak istemedim « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 03:31

Hakkınızı helal edin, hiçbirinizi kırmak istemedim

Büyükşehir Belediyesi Şubat ayı meclisinde veda konuşması yapan Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, “Arkadaşlar hakkınızı helal edin. Hiçbir arkadaşımızı kırmak istemedim. Buradaki başarı tek başına benim başarım değil. Halkımız yetki verdi biz de en iyi şekilde kullanma gayreti içinde olduk” dedi

Hakkınızı helal edin, hiçbirinizi kırmak istemedim
Son Güncelleme :

14 Şubat 2019 - 21:30

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi şubat ayı meclis toplantısı, dün saat 15.00’te (Fuariçi) Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu’nda düzenlendi. 88 gündem maddesi bulunan mecliste iki gündem maddesi daha eklendi. Toplantıya başkanlık eden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, mart ayı meclis toplantısından önce veda konuşma yaparak helallik istedi.

 

AKŞAM DOST YEMEĞİ YİYECEĞİZ

Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, “Artık mart meclisi son meclisimiz olacak. Duygularımı paylaşmak istiyorum. Bugün arkadaşlarımızla üç partimizin meclis üyeleri ve partilerinin de il başkanlarını davet ettim. Bu akşam saat 18.00’de Sukay Park’ta dost yemeği yiyeceğiz” dedi. 15 yıl dile kolay. Çok değişik arkadaşlarımızla çalıştık. 2004’ten ve diğer dönemlerden hala çalıştığımız arkadaşlarımız var. Aramızdan ayrılanlarımız, rahmetli olanlarımız oldu” dedi.

 

HİÇBİRİNİZİ KIRMAK İSTEMEDİM

Devamında Karaosmanoğlu, “Kocaeli Büyükşehir Meclisi, Kocaeli’nin en etkin en yetkin meclisi. 15 yılda 180 meclis toplantısı yaptık. Çok olgun, karşılıklı saygı ve değer verme içeren toplantıları sizlerle birlikte düzenledik. Bütün meclis üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Yüzde 90’a yakın maddelerimizi de oy birliği ile onayladık. Derdimiz şehrimizi nasıl daha yaşanabilir, daha sağlıklı hale getirebilirizi tartışmaktı. Şu anda atık sularımızın yüzde 100’ünü arıtıyoruz. Bunları beraber yaptık. Arkadaşlar hakkınızı helal edin. Hiçbir arkadaşımızı kırmak istemedim. Buradaki başarı tek başına benim başarım değil. Halkımız yetki verdi biz de en iyi şekilde kullanma gayreti içinde olduk” şeklinde konuştu.

YORUM YAP