Gönül’den basketbol şovu « İzmit Pusula Gazetesi

18 Haziran 2024 - 03:25

Gönül’den basketbol şovu

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, yapmış olduğu mahalle ziyaretinde gençler ile basketbol oynayarak eğlenceli anlar yaşadı

Gönül’den basketbol şovu
Son Güncelleme :

27 Şubat 2019 - 10:17

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Tepeköy Mahallesi’nde yapmış olduğu ziyaretler sırasında basketbol atışı yaparak eğlenceli anlar yaşadı. Konutlar bölgesinde ki spor salonlarında gençlerle sohbet eden Gönül, onlarla sohbet ederek, gençlere eşlik ederek basket atışı yaptı.

YETENEKLERİNİ KONUŞTURDU
Tepeköy Mahallesi’nde bulunan basketbol sahasındaki gençleri gören başkan adayı Gönül, basketbol topunu eline alarak yeteneklerini konuşturdu. İsabetli sayıyı görene kadar basketbol atışı yapan başkan adayı Gönül, başarısından dolayı çevredeki vatandaşlardan tebrikleri aldı. Basketbol atışlarının ardından Gönül, gençler ile bir süre sohbet ederek talepleri dinledi.

BALKON SOHBETLERİ YAPTI
Tüm mahalleyi sokak sokak gezerek, yaşlı, genç herkesi dinleyen başkan adayı Gönül, balkonda gördüğü vatandaşlar ile de sohbet etmeyi ihmal etmedi. Balkonda bulunan kadınların tatlı ikramını da geri çevirmeyen başkan adayı Gönül, “Ağzımız tatlandı. Emeğinize sağlık” diyerek kadınların ilgisine teşekkür etti.

ESNAFA HAYIRLI İŞLER DİLEDİ
Mahalleli ile temasların ardından esnafa da, “Hayırlı işler” dileklerinde bulunan başkan adayı Gönül, “Başkan olduğumuz zaman sizler ile esnaf meclisleri yapacağız. Sizlerin istek ve önerilerinizle yakından ilgileneceğim. Esnafımızı mutlu etmeden kimseyi mutlu edemeyeceğimizi biliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP