Gönül, Milliyetçi İş Adamları ile buluştu « İzmit Pusula Gazetesi

3 Aralık 2023 - 11:26

Gönül, Milliyetçi İş Adamları ile buluştu

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Mimar Sibel Gönül, Kocaeli Milliyetçi Muhafazakar İş Adamları Derneği(KOMİAD) ve oda başkanları ile kahvaltılı programda bir araya geldi

Gönül, Milliyetçi İş Adamları ile buluştu
Son Güncelleme :

02 Mart 2019 - 23:49

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, KOMİAD ve oda başkanları ile kahvaltılı programda bir araya geldi. Tramvay Kafe’de gerçekleştirilen programa başkan adayı Gönül’ün yanı sıra AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, KOMİAD Başkanı Gürcan Kolay, oda başkanları ve meclis üyesi adayları katıldı. Birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajlarının verildiği programda değerlendirmelerde bulunan başkan adayı Gönül, “Her geçen gün kalabalığın ve heyecanın arttığını görüyorum. Dolayısı ile gücümüze güç, heyecanımıza heyecan katıyorsunuz. Biz iyi bir takımız ve iyi bir ekibiz” ifadelerine yer verdi.

SONUNA KADAR DESTEKLİYORUZ
Cumhur İttifakı için birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği programda konuşmasını gerçekleştiren KOMİAD Başkanı Gürcan Kolay, “31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde KOMİAD olarak cumhur ittifakı adaylarını ve meclis üyelerini sonuna kadar desteklemekteyiz. Kaynağını milli duruştan alan bu iktidarın 31 Mart’ta zafere ulaşacağına inancımız tamdır” diye konuştu.

BU RUHU YENMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEYECEK
Kolay’ın ardından açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü “Bizim derdimiz devlet bahçeli liderimizin sözünü yere düşürmemek. Derdimiz 3 hilalin boynunu bükük bırakmamak. Liderimize söz verdik. Cumhur ittifakı Kocaali’de 13-0 kazanacak. Cumhur ittifakının ruhu kazanacak. 31 Mart’ta bu ruhu yenmeye kimsenin gücü yetmeyecek. Biz cumhur ittifakına inandık. Bizler ne yaptığını bilen bir siyasi hareketiz. Cumhur İttifakının adaylarına ananızın ak sütü gibi oy verecek ve 31 Mart’ta seçimleri kazandıracağız diyorum” şeklinde konuştu.

GÖREVİMİZ GÖNÜL ALMAKTIR
Programda değerlendirmelerde bulunan Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Sayın cumhurbaşkanımızın teveccühü ile bismillah dedik yola koyulduk. O günden bu yana her bir insanımızın kapısını çalmaya devam ediyoruz. Her geçen gün kalabalığın ve heyecanın arttığını görüyorum. Dolayısı ile gücümüze güç, heyecanımıza heyecan katıyorsunuz. Biz iyi bir takımız ve iyi bir ekibiz. Kendi saflarımızı sıkı tuttuktan sonra Allah’ın izni ile hiçbir zorluk yok. Samimiyet ile tevazu ile gayret ile gönül belediyeciliği dedik. O zaman görevimiz gönül almaktır. Her bir vatandaşımızı mutlaka dinleyeceğiz. Ne söz verdiysek mutlaka yerine getireceğiz” dedi.

VATANDAŞIMIZIN AYAĞINA BİZ GİDECEĞİZ
Açıklamalarına devam eden başkan adayı Gönül, “Cumhur ittifakı millet sevdasının markasıdır. Bizler bu vatana, bu millete kara sevdalıyız. İzmit’e gönülden bağlıyız. Bu bağı çok daha güçlendirerek devam ettirmek bizim boynumuzun borcudur. Hiçbir insanımızı ayırmadan, kırmadan, ötekileştirmeden herkesin başkanı olacağız. İzmit’in yetiştirdiği bir ablanız, kardeşiniz, evladınız olarak İzmit’e vefa borcumu ödemek istiyorum. Seçildikten sonra da son nefesimize kadar İzmit için çalışmaya devam edeceğiz. Her bir vatandaşımızın fikrini alarak çalışacağız, vatandaşımız bize ulaşmaya çalışmayacak, biz vatandaşımızın ayağına gideceğiz. Vatandaşımızın rızasının olmadığı hiçbir işin içerisinde olmayacağız” ifadelerini kullandı.

MİLLETİN TOKATINDAN KORKUYORLAR
“İnanıyoruz ki Cumhur İttifakı yoluna güvenle devam edecek” diyerek sözlerine başlayan AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, “31 Mart’ta Cumhur İttifakı’nın kaybetmesini isteyenleri, hayal kırıklığına uğratacağımız bir seçim yapacağız. Bir takım insanların, özellikle bu seçimden Cumhur İttifakı’nın zayıflayarak çıkmasını istediklerini hepiniz izliyorsunuz. Ben Türk milletinin basiretine ve ferasetine güveniyorum. Değerli arkadaşlarım, kimin kiminle yürüdüğüne, kol kola girdiğine bakın kararınızı öyle verin. İzmit’te HDP niye aday çıkarmıyor? Açık ve mertçe deyin ki biz CHP’yi destekliyoruz. Ama milletimizin tokadından korkuyorlar. İzmit halkı olanı biteni görüyor. Yine Cumhur İttifakı olarak Kocaeli’de 13-0 yapacağız” dedi.

YORUM YAP