“Gönül birliğimizi en yükseğe taşıyacağız” « İzmit Pusula Gazetesi

24 Mayıs 2024 - 07:14

“Gönül birliğimizi en yükseğe taşıyacağız”

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz’ü ziyaret eden AK Parti İzmit İlçe SKM Başkanı Nurullah Yılmaz, “Cumhur İttifakı ile kurduğumuz gönül birliğini hep birlikte en yükseğe taşıyacağız” dedi

“Gönül birliğimizi en yükseğe taşıyacağız”
Son Güncelleme :

01 Şubat 2019 - 12:31

AK Parti İzmit İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Nurullah Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz’ü ziyaret etti. Ziyarette, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı ve AK Parti Meclis Üyesi Aday Adayı Vedat Yoldaş ile MHP’li yöneticiler hazır bulundu. 

 

BİRLİKTE SAHİP ÇIKACAĞIZ

31 Mart yerel seçimleri kapsamında yapılan programlarla ilgili istişarelerin yapıldığı görüşmede, konuşan İlçe SKM Başkanı Nurullah Yılmaz, “İzmit bu seçimlerde de tercihini hizmet siyasetinden, gönül belediyeciliğinden yana kullanacağına inanıyorum. Cumhur İttifakı ile kurduğumuz gönül birliğine özellikle sahip çıkacak ve inşallah hep birlikte en yükseğe taşıyacağız” dedi. 

ÖNEMLİ OLAN TÜRKİYE’NİN BEKASI

Ziyaretleri için İlçe SKM Başkanı Yılmaz’a teşekkür eden MHP İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz de, “31 Mart’ta sadece belediye başkanı seçilmeyecektir. Hepsinden mühimi Türkiye’nin bekası, tarihi ve milli çıkarları söz konusudur. MHP İzmit teşkilatları olarak bu bilinçle çalışacağız” diye konuştu.

YORUM YAP