Gölcük Tersanesi’ne işçi alımı yapılacak « İzmit Pusula Gazetesi

8 Aralık 2023 - 23:23

Gölcük Tersanesi’ne işçi alımı yapılacak

Donanma Komutanlığı, Gölcük Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı’nda görevlendirilmek üzere engelli işçi alımı yapılacağını duyurdu

Gölcük Tersanesi’ne işçi alımı yapılacak
Son Güncelleme :

03 Eylül 2019 - 10:19

Donanma Komutanlığı, Gölcük Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı’nda görevlendirilmek üzere engelli işçi alımı yapacak. Dün başlayan başvurular, 6 Eylül’de son bulacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar, İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilecekler.

ÖNLİSANS VE LİSANS

Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adaylar müracaat edebilecek. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak. Bu kişilerin EKPSS/KPSS’ye girmiş olmaları yeterli. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecek. Başvurular sonrası adaylar arasında 25 Eylül’de kura çekimi yapılacak. Kura çekiminde ismi belirlenenler ise tarihi daha sonra açıklanacak zamanda sınava girecek.

YORUM YAP