“Gerçekten şaşırılacak bir şey.” « İzmit Pusula Gazetesi

28 Kasım 2023 - 19:47

“Gerçekten şaşırılacak bir şey.”

“Gerçekten şaşırılacak bir şey.”
Son Güncelleme :

27 Mayıs 2019 - 19:44

Yerinden söz alan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP’li Taytak’ın amacının doğrudan CHP’ye sataşmak ve provoke etmek olduğunu savundu.

Özel, “Terör örgütünün ismini anan birisi şunu bilmelidir; terörle mücadelenin altın kuralı terör örgütlerinin ismini ağza almamaktır. Sözde terör örgütü, sözde temsilcisi deriz ki onlarda olmayan bir gücü onlara vermiş olmayız. Bulunduğunuz siyasi partinin ana siyaset ekseni milliyetçilikken bir terör örgütünü ülkenin en büyük metropolünün seçim sonucunu belirleyebilecek güçte gösterirseniz o da sizin siyasetiniz. Gerçekten şaşırılacak bir şey.” diye konuştu.

Özgür Özel, Tunceli’de geçmişte yaşananlara ilişkin araştırma önergeleri verdiklerini ve bunların iktidar partisi oyları ile reddedildiğini söyledi.

Özel, “Bugün, kendi seçim beyannamesinde emeklilikte yaşa takılanlar olup ona hayır oyu verenleri, af olup da unutanları, dün hakaret ettiklerine bugün rahatlıkla ittifak ettiklerini, T.C ve andımızda karşı kutuplarda olup da ittifakında sorun olmayanları gördükçe, bizi tutarlı siyasete davet edenlerden ibret almaktan başka bir şey bize kalmıyor.” dedi.

YORUM YAP