Gençlerle Geleceğe Umutla Bakıyoruz « İzmit Pusula Gazetesi

3 Aralık 2023 - 10:09

Gençlerle Geleceğe Umutla Bakıyoruz

Sosyal medya üzerinden yaptığı çağrıyla gençleri çay sohbetine davet eden Başkan Aygün’ün bu daveti yoğun ilgi gördü. Yelken Kafe’de gerçekleşen buluşmada gençlerle bir araya gelen Başkan Aygün, Çanakkale ruhuna atıfta bulunarak önemli mesajlar verdi

Gençlerle Geleceğe Umutla Bakıyoruz
Son Güncelleme :

06 Eylül 2019 - 23:29

Sosyal Medyadan Davet Etti

Gençlere yönelik projelere önem veren ve bunu her fırsatta dile getiren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, sık sık ilçenin gençleri ile bir araya gelerek sohbet etmeyi sürdürüyor. Başkan Aygün son olarak geçtiğimiz günlerde sosyal medyadaki hesabından gençlere seslenerek “Gençler sizleri özledim. Perşembe günü saat 20.00 de Yelken Kafede buluşalım. Çaylar benden, muhabbet sizden” diye çağrıda bulunmuştu. Sosyal medyada gündem oluşturan Başkan Aygün’ün bu daveti gençlerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Yelken Kafe’de gerçekleşen buluşmada gençlerle bir araya gelen Başkan Aygün, çok önemli mesajlar vermeyi ihmal etmedi.

Yelken Kafe’de Buluştular

Gençlerle çay eşliğinde ve sohbet tadında gerçekleşen buluşmada Başkan Aygün’ün yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Şirin, AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan ve belediye meclis üyeleri de hazır bulundu. Yelken Kafe’deki programda gençlere katılımları için teşekkür eden Başkan Aygün, “Çay davetimize icabet eden genç kardeşlerimizle bir arada olmaktan dolayı mutluyuz. Sizlere gönülden teşekkür ediyorum. Gençlerimizin bilgi birikimi, özgüveni, heyecanı ve gözlerinde yansıttıkları ışık, bizim geleceğe daha da umutla bakmamızı sağlıyor” dedi.

Çanakkale Ruhunu Yaşayan Bir Gençlik

Projeleri hizmete sunarken gençlere yönelik çalışmaların öncelikleri olduğunu belirten Başkan Aygün, “Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bizler gençlerimize ne kadar değer verirsek geleceğimize o kadar yatırım yapmışız demektir. Ama bu değerin bir karşılığı var. Bu değerin karşılığı Çanakkale ruhunun gençliği olmanız lazım. Eğer biz Çanakkale ruhunu yaşayan bir gençlik elde edebiliyorsak o zaman kimse bizim bileğimizi bükemez. Eğer tarihimizi iyi biliyorsak, bugünü iyi okuyabiliyorsak ve bundan sonrasını da iyi değerlendirebiliyorsak o zaman hiç kimse bize dokunamaz. Sizlerden dünü, bugünü ve geleceği sorgulayan bir amaç içerisinde olmanızı istiyorum” dedi.

 

YORUM YAP