Daha çok kayıp olur « İzmit Pusula Gazetesi

18 Haziran 2024 - 01:36

Daha çok kayıp olur

Haberler Spor Haberleri Futbol Haberleri Daha çok kayıp olur Daha çok kayıp olur Giriş Tarihi: 4.12.2017 “G.Saray’ın o zaman tutturduğu puan ortalaması yakalanabilir bir ortalama değildi. Biz de çok düşük bir seviyede kalmıştık. Ligde daha çok kayıplar olur… Şampiyonluk puanı önceki senelerin altına düşecek” Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maç sonrası fizik güçlerini övdü. Arzuladıkları bir galibiyeti aldıklarını belirten Kocaman, “İyi ve güvenle oynadığımız maçlardan birisiydi. İki seferdir ligde yukarı tarafı yakalamaya çalışıyorduk fakat bunu başaramıyorduk. Bugün içerde oynamamızın verdiği avantajla bunu yaptık. Kazanmamızda iki noktayı öne çıkarmak gerek. Birincisi taraftar… Onlara kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun zaman sonra oyundan çıkan oyuncumuz alkışlanarak sahayı terk etti. Bu büyük bir kazanç. İkincisi ise fizik gücümüz… Fizik gücümüzde son haftalarda bir yükseliş var. Bu maçta da fizik gücümüzü sahaya yansıttık. Bu iki noktayı korumak ve üzerine de a..

Daha çok kayıp olur
Son Güncelleme :

04 Aralık 2017 - 4:09

 1. Haberler
 2. Spor Haberleri
 3. Futbol Haberleri
 4. Daha çok kayıp olur

Daha çok kayıp olur Giriş Tarihi: 4.12.2017

“G.Saray’ın o zaman tutturduğu puan ortalaması yakalanabilir bir ortalama değildi. Biz de çok düşük bir seviyede kalmıştık. Ligde daha çok kayıplar olur… Şampiyonluk puanı önceki senelerin altına düşecek”

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maç sonrası fizik güçlerini övdü. Arzuladıkları bir galibiyeti aldıklarını belirten Kocaman, "İyi ve güvenle oynadığımız maçlardan birisiydi. İki seferdir ligde yukarı tarafı yakalamaya çalışıyorduk fakat bunu başaramıyorduk. Bugün içerde oynamamızın verdiği avantajla bunu yaptık. Kazanmamızda iki noktayı öne çıkarmak gerek. Birincisi taraftar… Onlara kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun zaman sonra oyundan çıkan oyuncumuz alkışlanarak sahayı terk etti. Bu büyük bir kazanç. İkincisi ise fizik gücümüz… Fizik gücümüzde son haftalarda bir yükseliş var. Bu maçta da fizik gücümüzü sahaya yansıttık. Bu iki noktayı korumak ve üzerine de adım adım koyarak yolumuza nasıl devam edeceğimizi düşünme zamanı" şeklinde konuştu. Gelecek neye gebe bilemeyiz Kocaman suni puan farkının kapanmasını ise şöyle yorumladı:

GELECEK NEYE GEBE BİLEMEYİZ

G.Saray'ın o zaman tutturduğu puan ortalaması yakalanabilir bir ortalama değildi. Biz de çok düşük bir puan ortalaması yaptık. Yabancı kuralıyla birlikte takımlarda milli takım seviyelerini kaldıracak oyuncular oynamaya başladı. Şampiyonluk puanı, önceki senelerin altına düşecek gibi gözüküyor. Daha çok puan kaybı olur. Herkes gibi biz de kayıp yaşayacağız."

GÜNÜN EN ÖNEMLİ MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN BUGÜN NELER OLDU

 • Yükleniyor…
Goller Cepte
 • Canlı Skor
 • Puan Durumu
 • Fikstür
 • TV
 • Süper Lig
 • 1.Lig
 • İng
 • İsp
 • Alm
 • İta
 • Fra

Tüm Canlı Maçlar » Detaylı Puan Durumu » Detaylı Fikstür » Tüm programlar »

YORUM YAP