Cumhurbaşkanı Erdoğan Ağrılılara müjdeyi verdi! « İzmit Pusula Gazetesi

25 Haziran 2024 - 06:29

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ağrılılara müjdeyi verdi!

Haberler Gündem Haberleri Cumhurbaşkanı Erdoğan Ağrılılara müjdeyi verdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan Ağrılılara müjdeyi verdi! Giriş Tarihi: 3.12.2017 13:54 Güncelleme Tarihi: 3.12.2017 14:16 Partisinin Ağrı il kongresi öncesi vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ağrılara hastane ve tıp fakültesi müjdesi verdi Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:
İbrahim Çeçen Üniversitesi'ne tıp fakültesini de getireceğiz. Hastanemizde biraz gecikmeler oldu. Mart ayına kadar da hatanemizi bitireceğiz. Belediyeyi kime verdiğiniz belli. 3.5 yıldır alanlar şu Ağrı'ya ne hizmet verdiler? Arka sokaklar şuralar buralar bir hizmet gördük mü? Seçtiğiniz belediye başkanı nerede?
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ağrılılara müjdeyi verdi!

“SİZLERDEN RİCAM İYİ HAZIRLANMALIYIZ”
Emaneti kime veriyorsanız hesabı da ondan sormalısınız. Ama emaneti verdiğiniz kişi ortada yok. Mecburen kayyuma belediyeyi teslim ettik. Valimiz aynı zamanda kayyum olarak hizmeti sürd..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ağrılılara müjdeyi verdi!
Son Güncelleme :

04 Aralık 2017 - 1:18

 

Partisinin Ağrı il kongresi öncesi vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ağrılara hastane ve tıp fakültesi müjdesi verdi

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

İbrahim Çeçen Üniversitesi’ne tıp fakültesini de getireceğiz. Hastanemizde biraz gecikmeler oldu. Mart ayına kadar da hatanemizi bitireceğiz. Belediyeyi kime verdiğiniz belli. 3.5 yıldır alanlar şu Ağrı’ya ne hizmet verdiler? Arka sokaklar şuralar buralar bir hizmet gördük mü? Seçtiğiniz belediye başkanı nerede?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ağrılılara müjdeyi verdi!

“SİZLERDEN RİCAM İYİ HAZIRLANMALIYIZ”
Emaneti kime veriyorsanız hesabı da ondan sormalısınız. Ama emaneti verdiğiniz kişi ortada yok. Mecburen kayyuma belediyeyi teslim ettik. Valimiz aynı zamanda kayyum olarak hizmeti sürdürüyor. Kalan 16 ayda da hizmet başarılı bir şekilde devam edecek. Sizlerden ricam 2019’un Mart’ına hep beraber iyi hazırlanmalıyız. 2019’un Kasım’ı bir reformdur. Bu reformu siyasi reform olarak sizlerle birlikte yapacağız. Mart ayında hastanenin bitmesinden bahsediyorum. Elimde şu anda projeleri ile her şeyi ile, bazen bilenler de konuşuyor bilmeyenler de konuşuyor. Bu ülkede hastane derseniz, biz geldik bu ülkede tüm halkımızı hastanelerle tanıştırdık.

“CUDİ’DE, GABAR’DA TERÖRİSTLERİ GÖMDÜK, GÖMÜYORUZ, GÖMECEĞİZ”

Biz tek millet olacağız. Bizde Türkçülük, Kürtçülük, Lazcılık, şuculuk, buculuk yok. Bizde sadece ve sadece tek millet var. Tek bayrak var. Rengi şehidimizin kanı. Vatanımızı bölmeye çalıştılar. Vatanımızı bölmeye çalışanlara da fırsat vermedik vermeyeceğiz. Tenrürek’ten tutun, Cudi’de, Gabar’a bütün teröristleri gömdük gömüyoruz ve gömeceğiz.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan

 

YORUM YAP