CHP’li vekil Gaytancıoğlu: Kurbanlık koyun gibi gittik « İzmit Pusula Gazetesi

20 Mayıs 2024 - 13:18

CHP’li vekil Gaytancıoğlu: Kurbanlık koyun gibi gittik

CHP’den İyi Parti’ye geçen daha sonra tekrar partiye dönen kiralık vekillerden Kılıçdaroğlu’nun tarım başdanışmanı Okan Gaytancıoğlu, “Bizim haberimiz yok, kurbanlık koyun gibi gittik. Dedim ‘Ben yapamam; annem kızar, eşim kızar, halkım kızar’ dedim.” dedi.

CHP’li vekil Gaytancıoğlu: Kurbanlık koyun gibi gittik
Son Güncelleme :

02 Haziran 2018 - 0:38

CHP’den İyi Parti’ye geçen daha sonra tekrar partiye dönen kiralık vekillerden Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun tarım başdanışmanı Okan Gaytancıoğlu sürece ilişkin açıkamalarda buldunu.

Cumhuriyet Halk Parti Edirne il teşkilatı, 24 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesinde kesinleşen milletvekili adaylarını partililere ve basına tanıttı.

“ANNEM KIZAR, EŞİM KIZAR”

Tanıtımda İyi Parti’ye geçtikten sonra yeniden partisine dönen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun tarım başdanışmanı ve Edirne milletvekili Okan Gaytancıoğlu, parti değişikliği ilk teklif edildiğinde “Annem kızar, eşim kızar” dediğini anlatarak, şunları söyledi:

“KURBANLIK KOYUN GİBİ GİTTİK”

“Bizim haberimiz yok, kurbanlık koyun gibi gittik. Hemen aklıma CHP’den seçildikten sonra Ak Parti’ye geçen Necdet Budak geldi. Bir zamanlar benim için de ‘geçer’ diye dedikodular oldu. Hemen aklıma o geldi. Dedim ‘Ben yapamam; annem kızar, eşim kızar, halkım kızar’ dedim.”

                                       

YORUM YAP