Büyükgöz Kastamonulular ile buluştu « İzmit Pusula Gazetesi

17 Haziran 2024 - 13:47

Büyükgöz Kastamonulular ile buluştu

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze’de Kastamonulular Derneği’ne konuk oldu. Büyükgöz, “Cadde ve sokakları ışıl ışıl, insanların mutlu olduğu bir Gebze oluşturacağız” dedi.

Büyükgöz Kastamonulular ile buluştu
Son Güncelleme :

24 Şubat 2019 - 13:54

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze Köşklü Çeşme Mahallesi’nde bulunan Kocaeli Kastamonulular Derneği’ne konuk oldu. İlçe başkanı İrfan Ayar ile birlikte Kastamonululara konuk olan Büyükgöz, sevgiyle karşılandı. Programda konuşma gerçekleştiren Kocaeli Kastamonulular Derneği Başkanı Ergün Kepenek, “Bizleri ziyaret ettiğiniz için hemşerilerim adına sizlere teşekkür ediyorum. Bizlerde Kocaeli Kastamonulular Derneği olarak elimizden gelen desteği sizlere sunacağız” dedi.

İNSANLARIN MUTLU OLDUĞU BİR GEBZE
Programda konuşma gerçekleştiren Cumhur İttifakı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, “İnsanların mutlu olduğu bir Gebze şehrini ortaya çıkartmak için çalışacağız. Cadde ve sokakları ışıl ışıl, sosyal alanlarıyla örnek bir şehir modeli ortaya çıkartacağız. Gençlerimiz, Kadınlarımız, Engellilerimiz ve Yaşlılarımız hizmet politikamızda önceliğimiz olacak. Mutlu bireyler, mutlu aileleri, mutlu ailelerde mutlu şehirleri oluşturur. Biz bireylerin doğumundan ölümüne kadar ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri Gebze’ye kazandırmak için gayret göstereceğiz” dedi.

YORUM YAP