Bıyık, “Modern pazar alanları kazandıracağız” « İzmit Pusula Gazetesi

18 Haziran 2024 - 01:51

Bıyık, “Modern pazar alanları kazandıracağız”

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan adayı Muzaffer Bıyık, esnaf ve ev ziyaretlerinin yanı sıra semt pazarlarını da ziyaret ederek pazarcı esnafı ve vatandaşla bir araya geliyor

Bıyık, “Modern pazar alanları kazandıracağız”
Son Güncelleme :

05 Mart 2019 - 12:56

Cumhur İttifakı ve AK Parti Darıca Belediye Başkan adayı Muzaffer Bıyık, mahallelerde kurulan semt pazarlarına çıkarak pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinliyor. Kendi doğduğu mahalle olan Emek Mahallesi’nde kurulan pazara çıkan Bıyık, esnaf ve mahalle halkı tarafından oldukça sıcak karşılandı. Her hafta kendi evine de pazar alışverişi yaptığını ve sürekli esnaf ve vatandaşla bir arada olduğunu ifade eden Bıyık, seçimden sonra da yine pazar gezilerini devam ettireceğini söyledi.

 

BIYIK, “KAPALI PAZARLAR İNŞA EDECEĞİZ”

Darıca’da sokak pazarlarını kaldırmak istediğini ve Darıca’ya yakışacak modern pazarlar inşa edeceklerinin müjdesini veren Bıyık, “Artık Darıca’da sokak pazarları olmasın istiyoruz. Pazarcı esnafımızla bir araya gelerek Pazarcılar Odası ve esnafın görüşlerini alacağız. Darıca merkezde şu an bir tane kapalı pazarımızın inşaatı devam ediyor. Aynı şekilde diğer mahallelerimizde de kapalı semt pazarları yapacağız. Pazarcı esnafının da memnun olacağı modern pazarlar yapmak istiyoruz” dedi.

YORUM YAP