Başkan Hürriyet: Tüm İzmitlileri dayanışma gecemize bekliyoruz « İzmit Pusula Gazetesi

5 Haziran 2023 - 07:23

Başkan Hürriyet: Tüm İzmitlileri dayanışma gecemize bekliyoruz

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ünlü sanatçı Hüsnü Şenlendirici’nin sahne alacağı, deprem felaketinden etkilenen afetzede vatandaşlar için düzenlenecek olan ’Sizi En İyi Biz Anlarız Dayanışma Ezgileri’ adlı dayanışma gecesine tüm İzmitlileri davet etti

Başkan Hürriyet: Tüm İzmitlileri dayanışma gecemize bekliyoruz
Son Güncelleme :

29 Mart 2023 - 17:29

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Deprem felaketinden etkilenen yurttaşlarımıza daha fazla yardım edebilmek için bir dayanışma gecesi düzenliyoruz. ’Sizi En İyi Biz Anlarız Dayanışma Ezgileri’ adını verdiğimiz ve İzmit Belediyesi Kent Orkestrası ile konuk sanatçımız Hüsnü Şenlendirici’nin sahne alacağı, sanatın birleştirici gücüyle deprem felaketinin yaralarını sarmak üzere 4 Nisan Salı akşamı iftardan sonra saat 20.30’da Kocaeli Kongre Merkezi’nde tüm yurttaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bu dayanışma gecesinde bizlerle birlikte olmak isterseniz nasıl katılabileceğinizi öğrenmek için sosyal medya hesaplarımıza bakabilirsiniz. Ayrıca biletler için https://sizieniyibizanlariz.izmit.bel.tr adresine girerek bilet temini sağlayabilirsiniz. Tüm İzmitlileri bu dayanışmaya bekliyoruz” dedi.
ŞARTSIZ BAĞIŞ SONRASI BİLET ALINACAK 
İzmit Belediyesinin şartsız bağış hesabına vatandaşlar diledikleri miktarda bağış yapabilecek. Vatandaşlar bağış sonrası ise bilet almak için https://sizieniyibizanlariz.izmit.bel.tr/ adresine girerek koltuk seçimi yapabilirler.
İZMİT BELEDİYESİNE AİT ŞARTSIZ BAĞIŞ HESABI
İBAN: TR83 0001 5001 5800 7310 2077 99

YORUM YAP