Avukat Havva Köse aday adayı oluyor « İzmit Pusula Gazetesi

30 Mart 2023 - 11:57

Avukat Havva Köse aday adayı oluyor

Geçmiş dönem MHP İl Başkan Yardımcısı Avukat Havva Köse 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. dönem genel seçimlerinde aday adayı olmak için harekete geçti.

Avukat Havva Köse aday adayı oluyor
Son Güncelleme :

16 Mart 2023 - 22:35

Geçmiş dönem MHP İl Başkan Yardımcısı Avukat Havva Köse 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. dönem genel seçimlerinde aday adayı olmak için harekete geçti. Avukat Havva Köse, Pazartesi günü MHP Genel Merkezinde yapacağı milletvekilliği aday adaylığı başvurusu öncesi MHP Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş’ı MHP Kocaeli İl Binasında ziyaret etti.
Avukat Havva Köse, aday adaylığı başvurusu yapacağını kendisine ait olan sosyal paylaşım hesabından; “28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için milletvekili aday adaylığı başvurumun öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanımız Sayın Murat Nuri Demirbaş’ı ziyaret ederek istişarede bulunduk. Sayın il başkanımıza destekleri için teşekkür ediyorum. Aday adaylığı için başvurumu önümüzdeki günlerde Genel Merkez’de yapacağımı tüm Kocaeli halkının ve dava arkadaşlarımın bilgisine sunarım.” söyleriyle bildirdi.

YORUM YAP