Ali Korkmaz aday adaylığını Perşembe günü açıklayacak « İzmit Pusula Gazetesi

30 Mart 2023 - 11:34

Ali Korkmaz aday adaylığını Perşembe günü açıklayacak

Ali Korkmaz aday adaylığını Perşembe günü açıklayacak
Son Güncelleme :

15 Mart 2023 - 14:57

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı, Bilgi Köprüsü ve BİLNET Okulları Sahibi Ali Korkmaz, yarın saat 14.00’de AK Parti’den milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulunacağını açıkladı.

Ali Korkmaz aday adaylığı ile ilgili olarak kendisine ait olan sosyal paylaşım hesabından açıklama yaptı. Kocaeli Kent Konseyi Başkanı, Bilgi Köprüsü ve BİLNET Okulları Sahibi Ali Korkmaz, kendisine ait olan sosyal paylaşım hesabından yaptığı açıklamada:

“Değerli Kocaelili Hemşerilerim, Kocaeli’ni iyi bilen, ülkesini çok seven biri olarak eğitim hayatımın, iş hayatımın, yurt içi ve yurt dışı deneyimlerimin kazandırdığı birikimlerle şehrimizin ve ülkemizin yarınları için hizmet etmek istiyorum. Bu amaçla, kuruluşundan itibaren çeşitli kademelerinde görev aldığım Ak Parti’den, Yeni Türkiye Yüzyılı vizyonu ile 16 Mart 2023 Perşembe günü (yarın) saat 14.00’de Milletvekili Aday Adaylığı için başvuruda bulunacağım. Aday Adaylık Başvurumun hayırlara vesile olmasını dilerim. Desteklerinizi bekliyor, saygılar sunuyorum.” sözlerine yer verdi.

YORUM YAP