Akşener, Gebze ve Karamürsel Belediye Başkan adaylarını açıkladı « İzmit Pusula Gazetesi

8 Aralık 2023 - 23:24

Akşener, Gebze ve Karamürsel Belediye Başkan adaylarını açıkladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, grup konuşması öncesi Gebze ve Karamürsel ilçelerinin Belediye Başkan adaylarını açıkladı.

Akşener, Gebze ve Karamürsel Belediye Başkan adaylarını açıkladı
Son Güncelleme :

15 Kasım 2023 - 20:28

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Meclis’te düzenlenen grup toplantısı öncesinde Gebze Belediye Başkan adayını ve Karamürsel Belediye Başkan adayını açıkladı. Akşener, Gebze Belediye Meclis Üyesi Sadık Güvenç’i Gebze Belediye Başkan adayı olarak, Karamürsel Kurucu İlçe Başkanı Mehmet Baş’ı da Karamürsel Belediye Başkan adayı olarak belirledi.

Akşener, İl Başkanı Nusret Acur ile birlikte adayları kürsüye çağırarak birlikte fotoğraf verdi. Partisinin stratejik isimlerini açıklayarak seçimlere yönelik hazırlıklarını sürdüren İYİ Parti, böylece Gebze ve Karamürsel’de iddialı bir şekilde yerel seçimlere hazırlanmış oldu.

Aday tanıtımının ardından Akşener, partililere ve basın mensuplarına hitaben bir konuşma yaparak seçim kampanyası ve parti hedefleri hakkında bilgi verdi. İYİ Parti’nin yerel seçimlerdeki stratejileri ve adayları, partililer tarafından ilgiyle karşılandı.

YORUM YAP