AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, partililer tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı « İzmit Pusula Gazetesi

8 Aralık 2023 - 22:04

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, partililer tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı

İzmit Yeşilova Mahallesi’nde düzenlenen programda teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, partililer tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, partililer tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı
Son Güncelleme :

18 Kasım 2023 - 1:21

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı tarafından mahallelerde düzenlenen teşkilat buluşmaları Yeşilova Mahallesi ile devam etti. Teşkilat mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleşen programda konuşan Başkan Halil Güngör Dokuzlar: “İzmit’te teşkilatlar olarak seçimlere biz hazırız. İzmit’i yeniden AK Parti Belediyeciliği ile buluşturmak için meşalemizi mahallelerimizden yakıyoruz ”dedi.

AK PARTİ İZMİT SEÇİME HAZIR!

İzmit’te seçimlere hazır olduğunu düzenlediği programlara gösterilen yoğun ilgi ve katılımla gözler önüne seren AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı Yeşilova Mahallesi’nde de beklenen ilgiyi gördü. Başkan Halil Güngör Dokuzların da katılım sağladığı Yeşilova Mahalle teşkilatı ile bir araya gelindiği programda Teşkilat Başkanı Bülent Durmuş, İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Tarcan, İlçe Yöneticisi Emre Öztürk, İlçe yöneticisi Sertap Ortaç, Mahalle Başkanı Engin Gedikli ve çok sayıda teşkilat üyesi hazır bulundu.

“BU İLGİ VE ALAKA BİZLERİ GURURLANDIRIYOR”

Vatandaşlar ve teşkilat üyelerinin yoğun katılımı ile Yeşilova Mahallesi’nde gerçekleşen programda konuşan Başkan Halil Güngör Dokuzlar: ” İzmit’imizin her mahallesinde vatandaşlarımızın yüksek teveccühü ile karşılanmak bizleri onore ediyor. Bu ilgi ve alaka bizleri gururlandırıyor. Mahallelerimizde olan bu samimiyet bizlere güç veriyor. Emin olun bu güç Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a kadar ulaşıyor. Birlik ve beraberliğimiz, heyecanımız ilk gün olduğu gibi her mahallemizde devam ediyor. İnananlar her zaman kazanır. 3 Kasım 2002’den bu yana sürdürdüğümüz hizmet sevdamızın temelinde de inanmışlık yatmakta. İzmit’te teşkilatlar olarak seçimlere biz hazırız. Bu sebeple İzmit’i yeniden AK Parti Belediyeciliği ile buluşturmak için meşalemizi mahallelerimizden yakıyoruz. Mahallelerimizde yaktığımız meşale ve inancımız bizlere mutlak zaferi getirecek. Ben bu inanmışlığı karşımda oturan teşkilat mensubu arkadaşlarımızın gözlerinde görüyorum. Bizlerde sizlerden aldığımız güç ile saat mefhumu gözetmeksizin var gücümüz ile çalışıyor ve daha çok çalışacağımızı taahhüt ediyorum.” dedi

YORUM YAP