KOTO’da Necmi Bulut’un ekibi netleşti « İzmit Pusula Gazetesi

1 Mart 2024 - 14:08

KOTO’da Necmi Bulut’un ekibi netleşti

KOTO’da Necmi Bulut’un ekibi netleşti
Son Güncelleme :

19 Mart 2018 - 21:22

Kocaeli Ticaret Odası’nda 3 Nisan Salı günü gerçekleştirilecek olan oda seçimi öncesi mevcut başkan Necmi Bulut’un ekibi netleşti.

Kocaeli Ticaret Odası 3 Nisan Salı günü gerçekleştirilecek olan oda seçimine hazırlanıyor. 6 bin 889 üyenin oy kullanma hakkı bulunan seçimde 22 komiteden belirlenecek isimler meclisi oluşturacak. Meclisin netleşmesinin sonrasında ise oda başkanı ve yönetim kurulu üyeleri belirlenecek. Seçimler de mevcut başkan Necmi Bulut ve TÜMSİAD’ın eski başkanı Erdoğan Yılmaz kozlarını paylaşacak.  Necmi Bulut seçimlere “KOTO Senin” sloganı ile rakibi Erdoğan Yılmaz ise “Diriliş KOTO” sloganıyla çalışmalarını yürütüyor.

 

İŞTE BULUT’UN TAKIMI

Mevcut başkan Necmi Bulut’un ekibi de netleşti. Bulut’un komitelerde liderlik yapan isimler ve destekçileri, geçtiğimiz hafta itibariyle adaylık açıklamalarını yapmaya başlamışlardı.  Necmi Bulut tarafından hazırlanan listede komitelerdeki ön plana çıkan ve meclis üyesi adayı olan isimler şöyle;

 

1.Komite (Bayındırlık ve madencilik): Abdurrahman Çuhadar (Toplamda 260 kişi oy kullanacak)

 

2. Komite (Konut inşaatı):  Mikail Kayacı (753 kişi oy kullanacak)

 

3. Komite (İnşaatı tamamlayıcı faaliyetler ve yapı kooperatifi): Hasan Kanca (232 kişi oy kullanacak)

 

4.Komite (Tarım ve hayvancılık): Muhammer Aslan (288 kişi oy kullanacak)

 

5.Komite (Mobilya ağaç işleri ve ormancılık): Murat Barış (188 kişi oy kullanacak)

 

6.Komite (İnşaat malzemeleri ve tesisat işleri): İbrahim İbrahimoğlu  (377 kişi oy kullanacak)

 

7.Komite (Plastik ve kimya): Mustafa Balaban (162 kişi oy kullanacak)

 

8.Komite (Metal ve makine): Yusuf Ziya Uludüz (620 kişi oy kullanacak)

 

9.Komite (Fırın Pastahane ve marketler): Oktay Alkan (463 kişi oy kullanacak)

 

10. Komite (Dayanıklı tüketim malzemeleri): Akın Doğan (267 oy kullanacak)

 

11.Komite (Sağlık): Hüseyin Gezer  (310 kişi oy kullanacak)

 

12.Komite (Motorlu taşıtlar ve otomotiv yedek parça): Volkan Yılmaz (248 kişi oy kullanacak)

 

13.Komite (Akaryakıt): Abidin Öztürk (190 kişi oy kullanacak)

 

14. Komite (Banka, kuyumcular): Bugün netleşmesi bekleniyor

 

15. Komite (Bilişim, eğitim ve büro malzemeleri): Mehmet Akif Şen (330 kişi oy kullanacak)

 

16. Komite (Kafe, pişmaniye ve hazır yemek): Yaşar Can (133 kişi oy kullanacak)

 

17.Komite (Nakliye ve seyahat acenteliği): Fatih Sarıoğlu (524 kişi oy kullanacak)

 

18.Komite (mimar, mühendis ve danışmanlık hizmetleri): Yusuf Özdemir (383 kişi oy kullanacak)

 

19. Komite (Telekomünikasyon, reklam ve güvenlik hizmetleri): Cemil Altınkaya ve Suat Birer (273 kişi oy kullanacak)

 

20. Komite (Konaklama ve restoranlar): Yusuf Erenkaya  (153 kişi oy kullanacak)

 

21. Komite (Tekstil ve giyim): Engin Uçar ve Sema Kalafat (310 kişi oy kullanacak)

 

22. Komite (sigortacılık): Necmi Bulut (206 kişi oy kullanacak)

YORUM YAP